Reklama

To jedne z najinteligentniejszych znaków zodiaku. Ich żywiołem jest powietrze

W astrologii żywioły mają duże znaczenie, podobno wpływają one na osobowość ludzi. W ten sposób wyróżnia się trzy typy znaków zodiaków, które na podstawie podobieństw zostały przypisane do danych żywiołów. Dziś kilka słów o znakach zodiaku powietrza. Co je cechuje? Które to są? Sprawdź!

  • Znaki zodiaku powietrza należą do grupy najinteligentniejszych, posiadają ogromną mądrość życiową i są spragnione wiedzy oraz poznawania świata. 
  • Do znaków powietrza zaliczamy Bliźnięta, Wagę i Wodnika. 
  • Dowiedz się, czym charakteryzuje się każdy z nich!

Znaki zodiaku powietrza - Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Zodiakalne Bliźnięta cechuje niezwykła witalność. Są pełne energii, wysoko inteligentne a do tego śmiało sięgają po marzenia i pomagają je realizować innym. Poza tych cechują się chęcią poznawania świata oraz umiejętnością poprawiania innym humoru. Ich głowy są pełne pomysłów, nie uznają ograniczeń. Dla nich słowo "niemożliwe" zwyczajnie nie istnieje.

Reklama

Sprawdź również: Kobiety spod tych znaków są najlepsze w łóżku

Znaki zodiaku powietrza - Waga (23 września - 22 października)

Zodiakalne Wagi to prawdopodobnie najinteligentniejsze osoby. Ich wiedza dotyka wielu dziedzin życia i nauki. Ponadto cechuje je zaradność oraz zamiłowanie do wdawania się w dyskusję i poznawania światopoglądu innych, by móc poszerzyć swoje horyzonty. Choć cechuje je bardzo dobra pamięć, nie są mściwe czy pamiętliwe. To bardzo towarzyski znak, wszędzie potrafi zrobić sobie przyjaciół.

 Zobacz także: 12 cech osobowości charakteryzujących poszczególne znaki

Znaki zodiaku powietrza - Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki uwielbiają planować, swoimi myślami zawsze wybiegają daleko w przyszłość. Nie boją się zmian, ale sami też ich nie inicjują. Zodiakalne Wodniki lubią odkrywać nowe rzeczy, więc bez wahania zgadzają się podejmowania nowych obowiązków służbowych. Również dzięki umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy szybko awansują. Wszystko, co niebanalne i nietypowe jest dla nich od razu ciekawe.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskopy | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy