Reklama

Reklama

Horoskop na 1 października. Co może wydarzyć się w sobotę?

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - BARAN 

Umów się dziś na randkę. Pamiętaj tylko, że najlepsza na nią pora, to wieczór. Warto też zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną, jak i o świece. Nie zapomnij i lampce dobrego wina.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - BYK

Na wiele spraw dziś będziesz reagowała bardzo emocjonalnie. Byle uwaga czy też krytyka mogą wyprowadzić cię z równowagi i wejdziesz w konflikty z innymi.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Dzięki podstępowi doprowadzisz do udaremnienia cudzego, bardzo złego planu. Ze złych plotek zrobisz dobry użytek i wyciągniesz wnioski i naukę dla siebie.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - RAK

W odpowiednią porę uda ci się uniknąć finansowej pułapki. Nie dasz wciągnąć się w szybką i łatwą pożyczkę na rzekomo dogodnych warunkach. Brawo za spostrzegawczość.

Reklama

Czytaj również: Koniec ze zmianą czasu? Znamy decyzję!

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - LEW

Nie każdy w pracy będzie cieszył się razem z tobą z twoich sukcesów. Nie pozwól im na to i głośno mów, czego oczekujesz od innych. Tym razem wyjątkowo należy ci się głośne uznanie.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - PANNA

Niestety, czeka cię dziś sprzeczka, która tak naprawdę pokaże, kto należy do obozu sojuszników a kto do zespołu wrogów. Uważaj jednak na każdego i nie ufaj zbytnio nikomu.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - WAGA

Pora na jesienne, kompleksowe przejrzenie swojego organizmu. Zaplanuj dziś wizytę u swego lekarza i poproś go o zlecenie na całościowe badania. Ze zdrowiem nie ma żartów.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - SKORPION

Wpływ Marsa wywoła u ciebie dziś wręcz stoicki spokój. Nikt i nic nie wyprowadzi cię z równowagi, a twoja dzisiejsza postawa będzie godna do naśladowania, przez co bardziej nerwowych współpracowników.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - STRZELEC

Zanim dziś na kogoś nakrzyczysz, sprawdź, czy oby na pewno masz rację. Możesz złym słowem skrzywdzić kogoś bardzo mocno, a straty będą trudne do odrobienia.

Czytaj także: Aida nie ma wątpliwości. To wydarzy się już w najbliższych dniach!

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - KOZIOROŻEC

Szczęście ci sprzyja. Bądź zatem dobrej myśli i pozytywnego nastawienia do wszystkiego, a wszelkie trudne sprawy bardzo szybko załatwisz i będziesz mieć to z głowy.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - WODNIK

Jeśli czujesz, że ktoś ci zagraża albo też czujesz się nieswojo w jego towarzystwie, głośno zacznij o tym mówić, może jest też ktoś, kto ma podobnie i razem pokonacie wroga.

Horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. - RYBY


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy