Karty na 24 lutego. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Sobota! Wielu z nas czeka na ten dzień. A jaki będzie? Co może się wydarzyć? Sprawdź, co mówią postawione przez tarocistkę Dianę karty Tarota. Horoskop tarotowy dla wszystkich znaków zodiaku na 24 lutego 2024 r.

 Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku zodiaku
Sprawdź przepowiednię dla swojego znaku zodiaku123RF/PICSEL

Tarot na 24 lutego 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: Królowa Kielichów

W relacjach prywatnych ktoś jest zafascynowany Twoim bogatym światem wewnętrznym. Tamta osoba ma nadzieję dowiedzieć się o nim czegoś więcej, a może nawet zyskać do niego dostęp. Z drugiej strony liczy ten ktoś, że i Ty docenisz jego wrażliwość, nieposkromioną wyobraźnię. W finansach możesz zbliżyć się do celu dzięki dyskretnemu wstawiennictwu kobiety. 

Tarot dzienny dla Byka

Karta:  9 Kielichów

W relacjach prywatnych ktoś ma nadzieję, że i Ty, i wszyscy zainteresowani będziecie znali swoje miejsce. Oto czas, by się zgrać, wspólnie dążyć do celu. Nie ma co wychodzić przed szereg. Twoje życzenie może zostać spełnione, natomiast nie musisz walić pięścią w stół, żeby coś osiągnąć. W finansach możesz otrzymać szansę zarobku lub pieniądze od dojrzałego mężczyzny.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta:  Cesarzowa

W relacjach prywatnych warto teraz połączyć naturalne piękno z wymyśloną przez ludzi sztuką flirtowania. Bądź jak muzyka, której ktoś chce słuchać, gra, w której pragnie się spróbować. Bycie pięknym krajobrazem, który da się jedynie podziwiać, zostaw sobie na inną okazję. W finansach musisz dyskretnie nadać sprawom bieg. Nie czekaj na zmiany.

Tarot dzienny dla Raka

Karta:  Cesarzowa

W relacjach prywatnych pokaż, że Ci zależy, nie wstydź się pasji. Pewna osoba ma nadzieję, że zaangażujesz się w związek. Jeśli ktoś się waha z przyjęciem propozycji, okaż czułą wyrozumiałość. To nie czas, by pchać sprawy na siłę do przodu, stawiać ultimatum. Lepiej okazać cierpliwość. W finansach pamiętaj, że masz do czynienia z ludźmi oraz ich słabościami.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: Królowa Buław

W relacjach prywatnych możesz mieć do czynienia z osobą silną i pewną siebie. Bardzo inspirujące okaże się to, że persona ta nie jest agresywna. Dobrze czuje się w towarzystwie głośnych, wesołych ludzi i nie bierze siebie przesadnie serio. Warto się tego od niej uczyć. W finansach warto posłużyć się językiem niegroźnego flirtu, żeby pchnąć do przodu pewne sprawy. 

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Panny

Karta: As Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy na Twoją inteligencję, zdolność krytycznego myślenia, ale także na czystość intencji. Druga strona ma nadzieję, że potrafisz przejrzeć fałsz i odkryć dobro. Błędy są nieuniknione. Nie każdy z nich świadczy od razu o złych intencjach. W finansach możesz mieć serię krótkotrwałych sukcesów lub długą batalię o epickie zwycięstwo.

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  Król Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że odetniesz się od przeszłości. Warto wybaczyć lub przynajmniej nie wypominać. Jeśli nawet musisz kogoś słuchać, to nie potrzebujesz zawsze odpowiadać. Zastanów się, czy dobrze będzie utrzymywać niektóre znajomości, dać się w ciągać w kontakt, dyskusję? W finansach wyznacz priorytety i twardo się ich trzymaj.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: Umiarkowanie

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że dokonasz niemożliwego. Czy się myli? Cierpliwość potrafi przenosić góry. Czasem wystarczy wyczekać odpowiedniego momentu i złożyć intrygującą propozycję albo podsunąć ciekawy pomysł. Nie forsuj niczego. Nie nalegaj na szybkie rozwiązanie. W finansach możesz otrzymać dobrą radę. Na jej efekt trzeba jednak zaczekać.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: Rycerz Kielichów

W relacjach osobistych ktoś liczy na Twoją otwartość, zaangażowanie, gotowość by powściągnąć dumę dla dobra miłości. Ta osoba nie zakochuje się łatwo. Gdy jednak już do tego dojdzie, gotowa jest ona porzucić wszystko, aby tylko być bliżej obiektu swoich uczuć. W finansach możesz trafić na bardzo wymagających wspólników albo szefów. Będą chcieli od Ciebie wszystkiego.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Królowa Mieczy

W relacjach prywatnych pilnuj się, by nie wyjść na osobę wyniosą i nieprzystępną. Pewna doza elegancji jest konieczna, aby otoczenie czuło przed Tobą respekt. Pamiętaj natomiast, że zawsze jest coś za coś. Jeśli nie jesteś typem "do rany przyłóż", ktoś może woleć podziwiać Cię z daleka. W finansach warto zawrzeć kulturalny sojusz z kobietą na stanowisku. 

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: 10 Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że uszanujesz to, co w Twoim życiu jest najważniejsze: własny spokój, zdrowie, czas. Żadna miłość nie jest warta, by rozszarpać dla niej swoje serce. Prawdziwe uczucie powinno budować, inspirować, dawać nadzieję na każdy nowy dzień i pokazywać piękno jak w soczewce. W finansach wystrzegaj się wysiłków, które się nawzajem znoszą.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: Wisielec

W relacjach prywatnych unikaj ludzi, którzy dynamikę związku opierają na winie i karze. Czasem postąpimy źle. Gdy jedno zadośćuczynienie nie wystarczy, zastanów się, czy funkcjonowanie w nieustannym wstydzie i rozgoryczeniu ma jeszcze sens. W finansach trzeba będzie spłacić swoje długi i ruszyć do przodu z czystą kartą. Nie unikaj odpowiedzialności.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas