Reklama

Kobiety urodzone 1 marca wybierają opanowanych mężczyzn

Marzec to miesiąc, w którym rodzą się osoby odważne, zdecydowane, silne. Są spontaniczne i szybko podejmują decyzje. To osoby wrażliwe, przyjacielskie, które nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym. Często to także artystyczne dusze.

  • Jakie są kobiety urodzone 1 marca? Jakimi partnerami są mężczyźni, którzy urodzili się na początku marca? Odpowiada wróżka Anne. 

1 marca. Jakie są kobiety, które urodziły się tego dnia?

Panie urodzone w tym dniu są odważne, samodzielne i niezależne. Mają poglądy feministyczne. Od związku oczekują wyłącznie partnerstwa, zrozumienia i wsparcia. Najlepiej czują się z dala od miejskiego zgiełku, dlatego chętnie osiadają z dala od wielkich aglomeracji.

Kobiety urodzone 1 marca na partnera wybierają mężczyznę spokojnego, opanowanego, ale przy tym mądrego i zaradnego, którego nie interesują wyłącznie pieniądze. Materialiści powinni się trzymać od nich z daleka. Jako matki są opiekuńcze, ale nie przesadnie, zawsze starają się kochać mądrze i tę mądrość przekazać swoim dzieciom.

1 marca - mężczyźni urodzeni tego dnia są silni i szczerzy

Panowie urodzeni 1 marca są przede wszystkim samodzielni i niezależni, nie dadzą się nikomu podporządkować. Dotyczy to również kobiety, którą kochają. Cieszą się dużym powodzeniem wśród pań, ponieważ są silni, szczerzy i odpowiedzialni. Dodatkowo są również dobrymi przyjaciółmi. Jako ojcowie są wymagający, ale pełni miłości. Są w stanie bardzo dużo zrobić dla swoich dzieci, aby zapewnić im godny byt, ale oczekują w zamian szacunku i oddania.

Reklama

Kto ma imieniny 1 marca?

Imieniny 1 marca obchodzą: Aldona, Antoni, Dawid, Feliks, Herkules, Joanna, Józef, Leon, Leona, Radosław.

***
Sprawdź również: 
Co twoja data urodzenia mówi o tobie
Co myślą o tobie inni? Zdradzi to miesiąc urodzenia
Miesiąc urodzenia a podatność na choroby

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: data urodzenia | urodziny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy