Mało kto wie o tym fakcie z życia księżnej Kate. Numerologia odsłania jej prawdziwe oblicze

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Księżna Kate doszła do swojej pozycji ciężką pracą i dzięki... niektórym zrządzeniom losu. A może jednak taki los był jej właśnie pisany i nie ma w tym żadnych przypadków. Astrolodzy i numerolodzy twierdzą, że nasz los zapisany jest w gwiazdach i dacie naszego przyjścia na świat. Patrząc na dzień, miesiąc i rok, w którym narodziła się Kate Middleton wiele aspektów może zaskakiwać.

Czy księżnej Kate była pisana drogą, jaką właśnie idzie przez życie?
Czy księżnej Kate była pisana drogą, jaką właśnie idzie przez życie? Jeff J Mitchell / StaffGetty Images

Czy los księżnej Kate jest zapisany w gwiazdach i dacie urodzenia?

Księżna Kate, zanim została żoną księcia Williama, przyszła na świat jako Catherine Elizabeth Middleton. Stało się to 9 stycznia 1982 roku i okazuje się, że według astrologii i numerologii już wtedy jasne było, że Kate czeka wyjątkowa przyszłość.

Wiele cech przynależnych do jej znaku zodiaku, a także numerologiczny klucz wcielenia, występujące w trakcie życia liczby mistrzowskie, czy karmy, zawiodły ją zdaniem astrologów i numerologów właśnie do tego punktu życia, w którym obecnie się znajduje.

Co więc jest zapisane w gwiazdach dla księżnej Kate?

Stonowany i opanowany Koziorożec oraz władczy Lew

Dzięki temu, że znana jest godzina przyjścia na świat księżnej Kate, znany jest w astrologii nie tylko jej znak słoneczny, czyli Koziorożec, ale także ascendent - Lew.

Ascendent jest naszym "drugim znakiem zodiaku", określa to, jak odbierają nas inni. Ukazuje więc cechy zewnętrzne. Dlatego będąc słonecznym Koziorożcem, nie zawsze możemy pokazywać światu swoje cechy. Pokazujemy mu cechy... ascendentu.

Przez obecność Koziorożca w Słońcu i Lwa w Ascendencie, księżna Kate ma dwa oblicza
Przez obecność Koziorożca w Słońcu i Lwa w Ascendencie, księżna Kate ma dwa oblicza 123RF/PICSEL

I tak w przypadku księżnej Kate urodzonej pod znakiem Koziorożca w Słońcu, skrycie jest ona niczym skała - zimna, twarda i opanowana. Liczą się dla niej bardzo rzeczy materialne i została stworzona do gromadzenia majątku.

Lecz światu pokazuje twarz swojego ascendenta - Lwa. Jako zodiakalna Lwica w ascendencie emanuje swoją siłą i władczością, niczym prawdziwa królowa. Wiele osób jest pod wpływem jej charyzmy, dumy i gdzie się nie pojawi, gromadzi swoich wielbicieli.

Tylko krótkie chwile przebłysku sprawiają, że na światło dzienne wydostaje się jej charakter Koziorożca, którego nie dopuszcza do głosu, gdy inni na nią patrzą.

Numerologiczna trójka to optymista. Jedna z najsilniejszych wibracji

Księżna Kate zarówno w astrologii, jak i w numerologii została stworzona do władania
Księżna Kate zarówno w astrologii, jak i w numerologii została stworzona do władania Rex FeaturesEast News

numerologii Księżna Kate urodziła się pod wibracją trójki. W tej dziedzinie jest wibracją nieba, czymś boskim, wprowadzającym harmonię. Trójka sympolizuje jedność ciała, duszy i umysłu. W dodatku numerologicznym trójką przez całe życie towarzyszy karta Tarota - Cesarzowa o mocy władania.

Trójki uwielbiają być w centrum zainteresowania, lubią olśniewać innych. Mają też liczne talenty, którer wykorzystują do przyciągnięcia uwagi. Są także niezwykle optymistyczne i to także pomaga im w życiu i w osiąganiu wyznaczonych celów.

Łatwo nawiązują kontakty z innymi - są elokwentne i inteligentne.

Klucz wcielenia podyktował księżnej Kate niecodzienną ścieżkę życia

U księżnej Kate klucze wcielenia, czyli życiowa droga, którą powinna kroczyć, by ubogacać swoją duszę w tym wcieleniu, ma wibrację 1. Oznacza to, że człowiek realizuje swoją życiową misję w sposób oryginalny, wyjątkowy, nietuzinkowy.

Trudno o bardziej wyjątkową drogę życia, niż zostanie księżną, a w przyszłości królową. Na tej drodze osoby z wibracją jedynki wiecznie decydują, czy na pierwszym miejscu stawiać swoje dobro, czy może... dobro innych, chociażby poddanych.

Nieobca jest im rozterka poświęcania się dla idei, podporządkowanie życia jakiejś wielkiej myśli, idei. Lekcją na to wcielenie dla osób o kluczu wcielenia 1 jest stworzenie swojej indywidualnej drogi, własnego "ja", pomimo pojawiających się prób narzucenia przez okoliczności, innych ludzi schematów i sposobu życia. Celem tych osób powinno być  zrozumienie, że każdy człowiek jest ważny i pełni pewną rolę w świecie.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas