Reklama

Księżna Kate potwierdziła dobre wieści! Fani już nie mogą się doczekać

Księżna Kate za pośrednictwem Pałacu Kensington ogłosiła, że po raz kolejny będzie gospodarzem nabożeństwa kolędowego w Opactwie Westminsterskim. W tamtym roku spojrzenia wszystkich były skupione tylko na niej. W tym roku z pewnością nie będzie inaczej.

Księżna Kate ogłosiła radosne wieści. Wiele osób na to czekało

Pałac Kensington ogłosił coś, na co czekali jednocześnie fani Bożego Narodzenia, jak i brytyjskiej rodziny królewskiej - że księżna Kate po raz trzeci z rzędu będzie gospodarzem specjalnego nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim w piątek, 8 grudnia. 

 Według Pałacu "w tym roku nabożeństwo będzie okazją do podziękowania wszystkim, którzy pracują na rzecz wspierania niemowląt, małych dzieci i rodzin w naszych społecznościach w całej Wielkiej Brytanii, a także świętowania złotej szansy, jaką niesie narodziny nowego dziecka" - czytamy na oficjalnym profilu księżnej Kate i księcia Williama w mediach społecznościowych. 

Zobacz też: Księżna Kate przeżywa prawdziwy dramat. Nie może mieć więcej dzieci

Reklama

To właśnie tam znalazło się także zdjęcie roześmianej Kate, która w zimowym swetrze ubiera choinkę. Zdjęcie oraz wiadomość o uczestnictwie księżnej Kate w nabożeństwie wywołało niemałą radość fanów w komentarzach. 

Kate jest wielką fanką świąt Bożego Narodzenia, więc nic dziwnego, że tak bardzo angażuje się w wydarzenia związane z tym wyjątkowym czasem. 

Listopad jeszcze nie dobiegł końca, a księżna Walii już nie może doczekać się grudniowych uroczystości i nabożeństw. 

Wyjątkowe kolędowanie z księżną Kate. Co roku nabożeństwo wygląda inaczej

Zeszłoroczne kolędy były poświęcone królowej Elżbiecie , natomiast w pierwszym roku, w którym Kate była gospodarzem tego wydarzenia, uhonorowano tych, którzy byli aktywni i udzielali innym pomocy podczas trwania pandemii. 

Zobacz także: Księżna Kate ma wielką bliznę na głowie. Tajemnica sięga jej dzieciństwa

W tym roku nabożeństwo kolędowe będzie łączyć "elementy tradycyjne i nowoczesne, aby objąć ludzi wszystkich wyznań i żadnej wiary". Podczas wydarzenia wystąpi chór Opactwa Westminsterskiego wraz z muzykami, takimi jak Beverley Knight, Adam Lambert, Jacob Collier, Freya Ridings i James Bay.

W zeszłym roku do Kate dołączył książę William z dwójką ich najstarszych dzieci, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte, a także król Karol, królowa Camilla, księżniczki Beatrice i Eugenia. W tym roku możliwe, że na nabożeństwie pojawi się także książę Louis, na co liczą fani rodziny królewskiej. 

Zobacz też: "The Crown" nie powinien być kontynuowany? Helena Bonham Carter komentuje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Boże Narodzenie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy