Reklama

Masz tę cyfrę w roku urodzenia? Numerologia mówi jasno: przed tobą świetlana przyszłość

Rok urodzenia w numerologii ma ogromne znaczenie. Jeśli na jego końcu widnieje ta konkretna cyfra, można powiedzieć, że jesteś podwójną szczęściarą. Los ci sprzyja i jesteś skazana na sukces – w numerologii oznacza ona bardzo dobrą wróżbę. O jaką cyfrę chodzi?

Zdeterminowana, ambitna i skoncentrowana na celu - tak w skrócie można opisać kobiety, których data urodzenia kończy się cyfrą 8. W numerologii rok urodzenia ma duże znaczenie, a widniejąca w nim ostatnia cyfra może wiele powiedzieć o naszym charakterze i podejściu do życia. Dlaczego osoby mające w dacie urodzenia ósemkę są tak wyjątkowe?

Zobacz też: Luksusy na wyciągnięcie ręki. Wróżka Anne wie, kto będzie miał złoty czas w finansach

Reklama

Masz tę cyfrę w roku urodzenia? Numerologia stawia sprawę jasno

Spośród wcześniejszych cyfr, astrologiczna 8 ma najpotężniejszą wibrację. Może się ona również kojarzyć z przekraczaniem granic, ponieważ odwrócona daje znak nieskończoności. 8 to po prostu dobra wróżba, która sugeruje tylko jedno: wielki sukces i osiąganie zamierzonych celów.

Numerologiczne Ósemki są urodzonymi przywódcami lub przywódczyniami. Są zdolne i gotowe do wyrzeczeń, by wejść na szczyt. Są po prostu skazane na sukces i bogactwo. Dlatego też jeśli ostatnia cyfra twojego roku urodzenia to 8, możesz spać spokojnie. Przyszłość zapowiada się bez większych komplikacji, a jeśli się pojawią - szybko znajdziesz rozwiązanie. W końcu czuwają nad tobą dobre siły. Ósemka to również zadowolenie, pozytywne emocje, silne więzi i uczuciowość. W połączeniu z samodyscypliną i nie uleganiu wpływom, tworzą wybuchową mieszankę, która stawi czoła niejednemu nieszczęściu.

Zobacz też: Imiona o magicznej mocy. Oto ich pochodzenie i znaczenie

Numerologiczna 8: jaka jest naprawdę

Pracowita, przyjacielska, ambitna i zmotywowana. Jeśli w gronie przyjaciół lub rodziny masz numerologiczną Ósemkę, lub sama nią jesteś - masz wielkie szczęście. Takie osoby motywują i potrafią pomóc w pokonywaniu przeciwności losu. Do tego zawsze rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków. Tutaj nie ma miejsca na odkładanie czegoś na jutro - Ósemka każdy plan chce zrealizować do maksimum. A później podziwiać efekty swojej pracy i odetchnąć bez wyrzutów sumienia.

Ósemka jest odpowiedzialna za siebie i innych. To urodzona przywódczyni, która w pracy często zarządza całym zespołem. Wymaga, ale i podchodzi do wielu kwestii ze zrozumieniem. Nawet porażki potrafi przekuć w sukces. Nie koncentruje się na tym, co nie wyszło, ale na tym, co przyniesie przyszłość. Dlatego w swoim środowisku jest wręcz uwielbiana.

Każdy medal ma dwie strony. Ze względu na zaangażowanie w pracę, Ósemka może łatwo popaść w pracoholizm. Jeśli nie przeznaczy odpowiedniej ilości czasu na urlop czy regenerację, da się otoczeniu we znaki. Przemęczenie, drażliwość i nerwowość to tylko niektóre z listy zachowań, na które muszą się przygotować współpracownicy. W stresujących sytuacja nawet i Ósemkę czasami opuszcza poczucie humoru czy życzliwość.

Podsumowując: Ósemka przez życie idzie jak burza. Przez cały czas szuka pracy lub związku, który spełni ich oczekiwania. Chociaż w trakcie poszukiwań nieraz wiele się dzieje, potrafi zwinnie przeskakiwać przez problemy i dążyć do zamierzonych celów.

Zobacz też: Ten znak zodiaku idzie przez drogę usłaną sukcesami

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia | astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy