Mocny początek tygodnia dla dwóch znaków. Wróżka Anne zobaczyła to wyraźnie

Jaki będzie pierwszy tydzień czerwca? Na co mogą liczyć zodiakalne Barany, a na co powinny uważać Byki? Sprawdź swój horoskop tygodniowy od wróżki Anne.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 3-9.06.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

W tym tygodniu zabierzesz się ostro do pracy nad sobą. Zajęte Barany będą próbowały rozświetlić pozytywnymi wibracjami atmosferę w związku, która ostatnio mocno się zepsuła. Samotne zaś będą miały strach przed ujawnianiem swoich uczuć z powodu obawy przed odrzuceniem. W weekend chętnie zajmiesz się sprawami domu, choć wieczorem będzie okazja na udaną zabawę w gronie znajomych. Skorzystaj z niej.

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu wstąpi w ciebie wojowniczy duch. W pracy w niczym nie ustąpisz, a twoje działania okażą się całkiem imponujące. Zajęte Byki mogą pomyśleć, iż ich miłość przeminęła i już nie da się nic z tym zrobić. Zaczną wówczas rozważać poszukiwanie nowego partnera. Wolne zaś będą starały się zbliżyć do kogoś, kto już jakiś czas temu wpadł im w oko. W weekend nie będziesz narzekać na brak inspiracji.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Czerwcowa aura sprzyjać będzie nowym znajomościom. W pracy kto jest z zespołu, pomoże ci rozwijać twoje pomysły. Nie zapomnij mu za to podziękować. Zajęte Bliźnięta zrozumieją, że głównym źródłem ich problemów  jest brak ekscytacji i przygód. Nadszedł odpowiedni czas, aby coś z tym zrobić. Wolne zaś będą czekać, aż w ich życiu pojawi się ktoś nowy, kto zaprzątnie ich myśli i uczucia.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Już od samego poniedziałku będziesz bardziej aktywnie spędzał czas, nie tylko ten wolny, ale i ten zawodowy. Zajęte Raki w imię miłości poświęcą swoją pasję i zachęcą partnera do wspólnego uczenia się nowych rzeczy. Samotne zaś będą śmiało mówić o swoich emocjach i nie martwić się o ewentualne nieprzyjemności, ponieważ odkryją, że ich uczucia są odwzajemnione. W weekend dostaniesz pomyślne wiadomości od znajomych z zagranicy.  

Horoskop tygodniowy dla Lwa

W tym tygodniu zaczniesz tropić w swoim otoczeniu różne spiski i tajemnice. W pracy pilnuj dokumentów, bo może się okazać, że ktoś coś zagubi, a potem będzie to twoją winą. Zajęte Lwy zrozumieją, że wystarczy trochę więcej zaangażowania, aby życie miłosne stało się bardziej harmonijne i przynosiło więcej zadowolenia. Wolne zaś mogą spotkać kogoś, kto myśli podobnie do nich. W weekend nie przesadzaj z imprezowaniem.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Początek tygodnia przyniesie dobre wiadomości. W pracy szef popatrzy na ciebie przychylniej, a współpracownicy będą mili i uprzejmi. Zajęte Panny mogą być niezadowolone z braku inicjatywy ze strony partnera. Samotne zaś zrobią wyjątkowo pozytywne wrażenie na innych, zwłaszcza na Koziorożcu, który niedawno sprowadził się na to samo osiedle. W weekend pilnuj portfela!

Horoskop tygodniowy dla Wagi

W tym tygodniu będziesz bardziej uparty. W pracy pojawią się różne drobne nieporozumienia dotyczące pieniędzy. Zajęte Wagi mogą mieć wrażenie, że codzienna rutyna sprawia, iż miłość w ich związku może wydawać się zwyczajna, powinny jednak pamiętać, że nie oznacza to, że uczucie wygasło. Wolne zaś będą miały dobry czas na zawieranie nowych znajomości, ale muszą uważać na pułapki miłosne, które na nich czyhają. iu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Czerwcowa aura ześle ci artystyczne natchnienie. W pracy śmiało realizuj swoje cele, zamiast czekać na przyzwolenie szefa. Zajęte Skorpiony  cechować  będzie brak umiejętności dojścia do porozumienia z ukochaną osobą. Wolne zaś mogą być zadowolone, bo ich myśli zaprzątnie osoba z przeszłości, która kiedyś miała dla nich duże znaczenie. W weekend unikaj objadania się tylko dlatego, że ci się nudzi. 

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

W tym tygodniu szybko uporasz się z zawodowymi obowiązkami, bo będziesz chciał zajmować się prywatnymi sprawami. Zajęte Strzelce będą musiały poważnie porozmawiać z partnerem, który najpierw go za bardzo rozleniwił, a potem ma do nich pretensje, że go niańczy. Samotne zaś odkryją, że miłość to coś więcej niż tylko wspólne spędzanie czasu czy namiętne chwile. W weekend poczujesz, że musisz wrócić do nauki języków.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Czeka cię pracowity tydzień. W pracy, mimo że wszystko będzie toczyć się spokojnym rytmem, to niespodziewanie przybędzie ci obowiązków. Zajęte Koziorożce zignorują potrzeby partnera, co zaowocuje karczemną awanturą. Samotne zaś powinny być bardziej czujne. Istnieje duże ryzyko, że ktoś wykorzysta ich zaufanie, obiecując rzeczy, które w rzeczywistości nie istnieją. W weekend znajdź więcej czasu dla siebie.

Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>
Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

W tym tygodniu możesz liczyć na ciekawe propozycje. W pracy uważaj, bo leniwy Rak będzie usiłował zrzucić na ciebie trudne obowiązki, które zajmują dużo czasu. Zajęte Wodniki  zrozumieją, że konieczne jest znalezienie nowych sposobów na rozpalenie płomienia romantyzmu ich zastygłej relacji. Wolne zaś będą miały szczęście, bo nowe znajomości przyjdą im z wielką łatwością. W weekend pogodzisz się z kimś z przeszłości.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Aura tego tygodnia zachęci cię do rozwoju osobistego. W pracy możesz się nie wyrabiać z powodu nawału obowiązków, nie podejmuj jednak radykalnych impulsywnych decyzji. Ryby będące w stałym związku przeżyją ekscytujący czas. Więź pomiędzy nim a ukochaną osobą ma teraz szansę na wzmocnienie i pogłębienie się. Wolne zaś niech uważają, aby nie przesadziły z otwartością na nowe przygody, bo poznany przypadkiem Baran szybko ich osaczy.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas