Reklama

Mogą znieść naprawdę wiele. Poznaj znaki zodiaku, pod którymi kryją się najsilniejsze kobiety

Jaka jest osoba silna psychicznie? Wrażliwa, asertywna i otwarta na zmiany. Na dodatek świadoma swojej wartości. Wiele osób, zanim będzie w stanie cieszyć się tymi cechami na co dzień, musi je w sobie wypracować. Są jednak znaki zodiaku, którym te rzeczy przychodzą naturalnie. Sprawdź, które z nich to prawdziwe wojowniczki.

Silna kobieta zna swoją wartość. Potrafi umiejętnie stawiać granice, jednocześnie nie bojąc się swoich emocji i uczuć. Jest również otwarta na zmiany — bez problemu dostosuje się do każdej sytuacji, niezależnie od tego, jak trudna ona będzie. Obiektywizm i racjonalność to cechy, które również towarzyszą najsilniejszym. Które znaki zodiaku się nimi wyróżniają?

Lew — stworzony do walki

Lwice najczęściej przedstawiane są jako dobre i naturalne liderki. Wiele osób zapomina jednak o tym, że są także prawdziwymi wojowniczkami. Jedną z najważniejszych rzeczy, które cenią w życiu, są bliscy i rodzina. Przez to są zdeterminowane, aby zrobić wszystko, żeby chronić osoby, które kochają.

Reklama

Ich główną cechą jest również poczucie własnej wartości. Wiele osób uwielbia przebywać z Lwicami, ponieważ rozprzestrzeniają dobrą energię i sprawiają, że ludzie naokoło mają o sobie lepsze zdanie. Rzadko kiedy czują się zagrożone przy innych. Ich pewność siebie sprawia, że ludzie do nich lgną.

Sprawdź swój horoskop dzienny 

Bliźnięta — z łatwością stawiają granice

Kobiety spod znaku Bliźniąt uwielbiają zabawę i dobrze spędzony czas. To, co je wyróżnia i sprawia, że zasługują na etykietkę najsilniejszych kobiet zodiaku, to inteligencja emocjonalna. Ich skomplikowany charakter sprawia, że dogadają się praktycznie z każdym. Bardzo łatwo jest im utożsamiać się z innymi. Wykazują dużo zrozumienia i szacunku do innych ludzi.

Jednocześnie kobiety Bliźnięta są nie tylko wrażliwe, ale także brutalnie szczere. Cechują się dużą asertywnością i jeśli coś im nie odpowiada, od razu to sygnalizują. Nie owijają w bawełnę i rzadko kiedy udają, że coś lub kogoś lubią. Umiejętność stawiania jasnych granic sprawia, że ludzie szanują ich wartości oraz zdanie. Ich siła objawia się tez tym, że ciężko je złamać.

Koziorożec — w drodze do celu

Kobiety Koziorożce są wyjątkowe. Jako znak ziemi łączą w sobie spokojne i harmonijne usposobienie z wielką ambicją. Największą siłą Koziorożca jest samokontrola. To jedne z najbardziej konsekwentnych i lojalnych znaków zodiaku. Kiedy coś sobie postanowią, mają pewność, że będą do tego dążyć. Ciężko je zdemotywować i odwieść od działania.

Koziorożce rzadko kiedy są leniwe. Ich ambicja i ideały sprawiają, że stale coś robią. Mają ogromną wiedzę, przez co ciężko je zmanipulować czy oszukać. Przez błyskotliwy umysł i spostrzegawczość są w stanie rozgryźć każdego. Nie robią tego jednak, ponieważ szanują granice i prywatność innych osób. Zawsze jednak chętnie pomogą, nawet jeśli tylko dobrym słowem lub radą.

Zobacz także: Tym 3 znakom zodiaku nie warto pożyczać pieniędzy. Nigdy ich nie oddadzą

Wodnik — wierny swoim ideałom

Na liście najsilniejszych znaków zodiaku nie mogło zabraknąć Wodnika. Wybór ten może zaskakiwać. Jako znak powietrza, Wodniki często bujają w obłokach i niewiele obchodzi je rzeczywistość. Cecha, która sprawiła, że pojawiły się na tej liście, to ich niezależność oraz wierność swoim ideałom. Wodniki lubią chodzić swoimi drogami, są szczere i nie lubią konwenansów. Bardzo często są ambitnymi perfekcjonistami i intelektualistami. Ich wrodzona ciekawość oraz otwartość na świat sprawia, że wiele osób jest ich fanami. Wodnik może nie jest bardzo wrażliwy, ale lubi słuchać i poznawać innych. Stwarza bezpieczną przestrzeń dla innych — przy nim rzadko kiedy można czuć się ocenianym czy nielubianym.

Kobiety Wodniki mają również silne poczucie własnej wartości. Kierują się swoimi ideałami i upodobaniami. Często mają wyjątkowe poczucie stylu. Wyróżniają się nie dlatego, aby zrobić na kimś wrażenie, tylko przez to, że takie po prostu są. Nie zależy im na byciu lubianym, wystarczy, że będą mieć własne grono swoich ulubionych osób.

Zobacz także: Te znaki zodiaku poczują nagły niepokój. Listopad nie będzie dla nich łaskawy

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy