Reklama

Najbardziej ugodowe i najspokojniejsze znaki zodiaku. Mają złote serca

Wśród całego zbioru znaku zodiaku są wśród nich takie, z którymi łatwiej się porozumieć, niż z innymi. Są ugodowe, nastawione przyjacielsko i boje od nich spokój. Na prowadzenie wysuwają się trzy znaki. Lepiej sprawdź, czy to właśnie ty należysz do astrologicznej grupy wybrańców.

Najbardziej ugodowe znaki. Chcą dogadać się z każdym

Ludzie urodzeni pod konkretnymi znakami zodiaku według astrologii często wykazują określone cechy charaktery. Tak też jest w sferze kontaktów z innymi ludźmi. Lwy bywają waleczne, gdy chodzi o ich zdanie i interesy, Skorpiony bywają wybuchowe i skore do kłótni, a Raki bywają zbyt wrażliwe. 

Są jednak wśród nich takie znaki, które są wyjątkowo łagodne, pozytywnie nastawione do innych ludzi i gdy dochodzi do konfliktu, to one właśnie są najbardziej ugodowe. 

Potrafią także pierwsze wyciągnąć rękę na zgodę i stronią od wszelkich kłótni. Z takimi osobami chętnie przyjaźnią się inni, ale ma to także swoje minusy - głównie dla samych zainteresowanych. 

Reklama

Ich dobroć często jest wykorzystywana, a granice przekraczane. Sprawdź, czy to właśnie ty przypadkiem nie należysz do grupy najbardziej spokojnych i ugodowych znaków zodiaku. 

Byk. Łagodny olbrzym

Okazuje się, że jednym z najbardziej ugodowych znaków zodiaku jest Byk... pozornie uparte Byki, ponad wszystko cenią sobie spokój - swój własny również. Dlatego nawet gdy dochodzi do kłótni, Byk woli mieć święty spokój nawet za cenę przyznania komuś racji. 

Byki także mozolnie dążą do swoich celów - jeżeli nie teraz, to uda się innym razem, wykazują spore pokłady cierpliwości, co także jest cenne w kontaktach z innymi ludźmi. 

Byki nie interesują się także błahymi sprawami. Przepychanki słowne zbywają uśmiechem, co często wytrąca ich "przeciwnika" z równowagi, tracąc grunt pod nogami. 

Byki to także wrodzona empatia. Są w stanie zrozumieć wiele emocji i prędzej wyciągną do kogoś pomocną dłoń, niż kogoś pogrążą. 

Koziorożce z sercem na dłoni, ale i z naiwnością w głowie

Koziorożce z trudem nawiązują nowe znajomości. Nieco je to stresuje i niekiedy wolą nawet oddać komuś głos, czy rację, by uniknąć konfliktów. Z tego powodu bywają także naiwne. 

Niestety to ich wada, którą mogą wykorzystać nieuczciwi ludzie. Koziorożcom bardzo zależy na spokoju, podobnie jak Bykom. Kochają harmonię, więc dla osiągnięcia jej w różnych sferach swojego życia, potrafią wiele poświęcić i pójść na kompromis. 

Męczą je konspiracje i intrygi - Koziorożec lubi mieć jasność w kontaktach z innymi. Dlatego będzie szukać równie szczerych i spokojnych osób, co on sam. 

Sprawdź także: Trzy znaki zodiaku, którym pisane jest bogactwo

Radosne Bliźnięta szukają przyjaciół. Chętnie przyznają im racje

Bliźnięta z natury radosne i lekkoduszne niczym wietrzyk, co nie jest przypadkowe w aspekcie władającym nimi żywiołu powietrza, lubią zawierać nowe znajomości. 

Są otwarte, radosne, zabawne - to istne dusze towarzystwa! Zależy im na dobrych kontaktach z innymi, a kłótnie wywołują w nich smutek i napięcia. 

Stresują się bitwą na argumenty. Dlatego często potrafią żartem zakończyć kłótnie lub udawać, że nic się nie stało. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy