Najmniej wierny znak zodiaku. Bliźnięta? Też, ale ktoś jest jeszcze gorszy

Statystycznie (badania przeprowadził jeden z portali randkowych w USA) najmniej skłonnym do zdrady znakiem jest Skorpion. Ten wynik zgadza się z ogólnym opisem tego znaku – to ludzie z pasją i niezwykle wprost lojalni i tego samego wymagający od swoich partnerów. Kolejny na liście jest Wodnik, a stawkę wierności zamyka Strzelec. A w drugą stronę? Kto w zodiaku najczęściej skacze w bok?

Najmniej wierny znak zodiaku
Najmniej wierny znak zodiakuGetty Images

Niewierne znaki zodiaku - najgorszą opinię mają Bliźnięta

Nie najlepszą w tej kwestii opinię mają Bliźnięta. Przez swój dość chwiejny charakter, często zmieniają zdanie, wciąż czegoś szukają. Szukają także miłości i emocji, to jedne z najważniejszych rzeczy w ich życiu. Niestety, często te poszukiwania kończą się zdradą, bo ona daje tak pożądane emocje. Bliźnięta są dobrymi kochankami, są śmiałe, skore do eksperymentów, ale szybko się nudzą i partner musi wciąż dbać o ogień w związku.

Prowadzenie podwójnego życia? Któż poradzi sobie z nim lepiej niż Bliźnięta - znak o dwóch twarzach. Mogą romansować do woli, a konkretnie do czasu, aż ogień nie wygaśnie. Kiedy emocje znikają, Bliźnięta bez żalu porzucają swój dotychczasowy obiekt westchnień. Poczucie winy? Nic z tych rzeczy. Myśl o tym, że ktoś tu ucierpiał nawet nie przelatuje mu przez głowę.

Niewierne znaki zodiaku - Waga na podium

A jednak to nie Bliźnięta wypadły najgorzej w tym amerykańskim badaniu. Okazuje się, że cichą wodą zodiaku jest zupełnie niespodziewanie... Waga!

Kto jest twoją bratnią duszą?
Kto jest twoją bratnią duszą?123RF/PICSEL

Jakie może być wytłumaczenie takiego wyniku badań? Ekspertka, która na zlecenie serwisu skomentowała tę sytuację mówi, że Wagi to "motyle społeczne", które poszukują potwierdzenia własnej wartości na zewnątrz, u innych ludzi - a więc i w dużej liczbie romansów, a Bliźnięta po prostu boją się zaangażowania, stąd ich niewierność. Skorpiony są znacznie bardziej wytrwałe i zdeterminowane, aby ich relacje "chodziły jak w zegarku", co prawdopodobnie powoduje u nich tak niski wskaźnik niewierności.

Czytaj też:

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL
Jaki był ks. Jan Kaczkowski? Szczere wyznanie Patryka Galewskiego. "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas