Reklama

Najważniejszy jest dla nich powszechny spokój. Nawet kosztem własnego

Oto, co musisz wiedzieć o numerologicznej dwójce.

Numerologiczna 2 - jaka jest?

Numerologiczna 2 reprezentuje niezwykłą kobiecą siłę, wszystko, co w kobiecości najlepsze. Jest chętna do współpracy, zawsze dąży do przywrócenia spokoju i równowagi w związku lub sytuacji. Jest również bardzo czuła - ma najsilniejszą intuicję. 

Dwójka w numerologii reprezentuje partnerstwo - spotkanie lub zrównoważenie dwóch indywidualnych osób, koncepcji lub rzeczy. Chociaż ma wielką władzę nad każdą sytuacją, włada nią z taką dyplomacją i taktem, że rezultatem nie jest kontrola i władza, ale harmonia i praca zespołowa. Jest mediatorem, który potrafi dostrzec dwie strony sytuacji w bezstronny sposób i poprowadzić innych środkową drogą.

Reklama

Numerologiczna 2 - słabe strony

Niezdecydowanie: Starając się zawsze pozostać pośrodku, numerologiczna 2 ma trudności z dostrzeżeniem uprzedzeń, co utrudnia jej podejmowanie decyzji zarówno dużych, jak i małych. Brak zdecydowania skutkuje bezczynnością.

Podatność na zranienia: Dążenie do zaszczepienia harmonii w sobie i z innymi jest tak silne, że nawet najmniejsza irytacja lub zniewaga może wytrącić numerologiczną 2 z równowagi i zranić ją dogłębnie. Po wszystkim, co wkłada w tworzenie jedności, wszystko, co zagraża lub działa przeciwko tym wysiłkom, jest dla niej szczególnie bolesne.

Brak asertywności: Numerologiczna 2 odłoży na bok własne potrzeby, aby tylko uspokoić sytuację i zapewnić powszechny spokój. Bardziej pasywna niż asertywna, może pozostawać w nieprzyjemnej sytuacji zbyt długo, po cichu walcząc o to, aby wszystko samo się poprawiło, zamiast być bardziej bezpośrednia i skuteczna w swoich działaniach. Często wybiera swoje obecne doświadczenie zamiast nowej i innej ścieżki.

Numerologiczna 2 - mocne strony

Intuicja: Na bardzo głębokim i podświadomym poziomie może wychwycić energie, których nie można zobaczyć, a jedynie poczuć. Ta cecha pozwala numerologicznej 2 być instynktownie świadomą uczuć, myśli, nadziei i obaw, których inni nawet nie wyrazili, a następnie wykorzystać je jako okazję do zaoferowania wsparcia i współczucia partnerstwu.

Jednoczenie: 2 w numerologii jest rozjemcą, który jest w pełni świadomy wartości współpracy. Jest dyplomatą, bo najwyżej ceni sobie spokój i brak konfliktu. Nawet w różnicach potrafi dostrzec punkty wspólne.

Wpływowość: Dwójka ma ogromną władzę nad sytuacjami i związkami (miłością i nie tylko), ale radzi sobie z nimi tak ostrożnie, że jej wpływ może pozostać niezauważony. To tak, jakby działała za kulisami: nikt tego nie widzi, ale efekty są niezaprzeczalne. Nie musi naciskać ani używać siły wobec innych, ponieważ jej niesamowite zdolności współczucia i współpracy powodują, że ludzie idą za jej wskazówkami.

Zobacz też: Numerologiczna siódemka - charakterystyka numerologiczna liczby 7?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy