Reklama

Nie szukają przygód "na boku". Małżeństwo z tym znakiem zodiaku to czyste szczęście

Niektóre kobiety, zdecydowanie bardziej niż inne, nadają się do długotrwałych związków. Jak się okazuje, wiele na ten temat zdradzić może znak zodiaku. Kobiety urodzone w konkretnych datach są wręcz stworzone do rodzinnego życia, będąc marzeniem niejednej teściowej. Lista nie jest długa.

Znaki zodiaku najlepszych żon. Lista nie jest długa

Astrolodzy nie mają wątpliwości, znak zodiaku może zdradzić wiele na temat cech charakteru danej osoby. Na jego podstawie określić można również predyspozycje do długotrwałych związków. To z gwiazd wyczytać możemy, jaką w przyszłości żoną będzie dana kobieta.

Niektóre mocno wyróżniają na tle innych. Są czułe, wierne i dobrze zorganizowane, będąc dla wielu mężczyzn prawdziwym ideałem. Na pierwszej randce warto więc zapytać o znak zodiaku potencjalnej wybranki. A kolejno sprawdzić, czy to właśnie ona uchodzi za żonę idealną. Jakie są znaki zodiaku najlepszych żon?

Reklama

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które najlepiej gotują. Od nich na pewno nie wyjdziesz głodny

Kobieta idealna. Dla rodziny pragnie bezpieczeństwa i stabilności

Zodiakalna Panna, cierpliwa, opanowana i niezwykle wnikliwa, bywa określana mianem najlepszej przyjaciółki swojego męża. Wspiera partnera, wierząc jednocześnie, że w małżeństwie liczą się wspólne cele i priorytety, do których należy ramię w ramię, pomimo przeszkód, dążyć.

Panna ceni sobie stabilizację. Nie szuka przygód "na boku", ponad wszystko stawiając wierność i lojalność wobec partnera. Jest też bardzo dokładna, zakrawając niekiedy o perfekcjonizm. Ma przy tym wysokie wymagania. Ceni sobie uporządkowanych i ambitnych mężczyzn. Takich też szuka.

Zobacz również: Masz tę cyfrę w roku urodzenia? Numerologia mówi jasno

Dojrzałe decyzje i stabilność. Ten znak zodiaku to żona idealna

Kobiety spod znaku Byka nie bujają w obłokach. Doskonale wiedzą, na czym im zależy i co pragną w życiu osiągnąć. Są niezwykle ambitne, mając przy tym wyjątkowo silny charakter. W związku z pewnością nie dadzą się stłamsić. Małżeństwo budują na solidnych podstawach i dojrzałych decyzjach.

Potrafią zadbać o dom i opłacić rachunki na czas. Doskonale planują swoje wydatki. Jednocześnie daleko im do skąpstwa. Uwielbiają rozpieszczać bliskich prezentami. Dobro partnera zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

Zobacz również: Najgorszy miesiąc na ślub lub przeprowadzkę. Poznaj wszystkie listopadowe przesądy

Kochają bezgranicznie. O takiej synowej marzy każda teściowa

Kobiety spod znaku Ryb dla wielu mężczyzn są prawdziwym ideałem. Szczególnie dla tych, którzy marzą o romantycznej i wiernej partnerce, a w związku ważny jest dla nich szacunek i wzajemna uwaga.

Zodiakalne Ryby obdarzają swoich partnerów ogromną miłością. Związek oznacza dla nich nieustanne okazywanie uczyć. Marzą o licznym potomstwie, dużym domie z ogrodem i psie. Są jednak do reszty oddane swojej rodzinie. To kobiety empatyczne, zorganizowane i gotowe do wielu poświęceń.

Zobacz również: Każdy chce przeżyć z nimi coś wyjątkowego. Znaki zodiaku, które mają w sobie "to coś"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | żona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama