Reklama

Ostatnia cyfra w roku urodzenia mówi o tobie najwięcej. Sprawdź, co się za nią kryje

Nie tylko imię czy znak zodiaku jest w stanie scharakteryzować daną osobę. W grę wchodzi także numerologia. Jak się okazuje, o człowieku wiele może zdradzić ostatnia cyfra w roku urodzenia. Sprawdź, co mówi o tobie.

Numerologia - na czym polega?

Numerologia zajmuje się właściwościami liczb i ich interpretacją. Do dziś wielu wierzy, że cyfry mają szczególne znaczenie w naszym życiu. To właśnie w nich ma być zapisana przyszłość i szczęście. Wbrew pozorom nie chodzi tylko o PESEL, ale także adres czy numer telefonu.

Warto podkreślić, że po zsumowaniu wszystkich cyfr z daty urodzenia można sprawdzić, co dokładnie mówi numerologia o danym człowieku. Chcąc bliżej przyjrzeć się osobowości, warto skupić się na ostatniej cyfrze w roku urodzenia. To właśnie ona może zdradzić wiele tajemnic.

Zobacz także: Przed nami Rok Drewnianego Smoka. Dla kogo będzie wyjątkowo szczęśliwy?

Co mówi o tobie ostatnia cyfra w roku urodzenia?

  • Jedynka na końcu roku urodzenia ma oznaczać, że dane osoby są niezwykle zorganizowane, a więc idealnie nadają się do roli lidera. Nigdy się nie poddają i wytrwale dążą do wygranej. Rzucane kłody pod nogi nie są im straszne. Doskonale wiedzą, że na wszystko muszą zapracować.
  • Dwójka na końcu roku urodzenia wiążę się osobami troskliwymi i opiekuńczymi. W życiu pragną spokoju i harmonii. Na pierwszym miejscu stawiają przyjaciół i rodzinę.
  • Trójka dotyczy osób pomysłowych i kreatywnych. Uczenie się nowych rzeczy przychodzi im z łatwością. Są ciekawe świata i chętnie podróżują. Do tego są utalentowane artystycznie.
  • Czwórki są niezwykle pracowite i ambitne. Błędy i porażki traktują jako ważne lekcje. Dążą do założenia rodziny i stabilizacji. Swoim bliskim chcą zapewnić bezpieczeństwo. Wielu uważa, że są godne zaufania.

Zobacz także: Marzec na bogato dla trzech znaków. Przed nimi szczęśliwy czas

Reklama
  • Osoby z piątką na końcu roku urodzenia są inteligentne i przedsiębiorcze. W życiu zawodowym z łatwością osiągają sukcesy, co przekłada się na brak problemów finansowych. Poza tym uwielbiają kontakt z ludźmi. Rutyna ich niszczy. Stawiają na ciągłe zmiany i działanie.
  • Szóstki odznaczają się ciepłem i pogodą ducha. Są niezwykle sympatyczne, co sprawia, że otaczają się sporym gronem znajomych. Ponadto dobrze wiedzą, czego chcą od życia zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.
  • Siódemki są pełne empatii. Wiedzą jak pomagać i doradzać innym. Charakteryzują się poczuciem humoru. W życiu kierują się uczciwością i sprawiedliwością. Stale poszukują prawdy.
  • Osoby z ósemką na końcu roku urodzenia to silne jednostki. Są skazane na bogactwo. Dążą do niezależności i zdobywania nowych doświadczeń. Ósemki są hojne i ambitne.
  • Dziewiątki są wytrwałe i szczere. Stawiają na spontaniczność i brak planowania. Nigdy się nie poddają i dążą do wyznaczonych celów, nie zważając na okoliczności.
  • Osoby z zerem na końcu roku urodzenia mają w sobie ogromne pokłady energii i nieograniczone możliwości. Doskonale wiedzą, że mogą osiągnąć wszystko, czego tylko chcą.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama