Reklama

Przyciągają szczęście i dają radość. Astrolodzy wskazali trzy znaki zodiaku

Mając ich za przyjaciół, dobrych znajomych, partnerów, można śmiało nazwać się szczęściarzem. Nikt nie ma w sobie takiej pozytywnej energii jak oni. To przy nich możemy naładować akumulatory, zapomnieć o smutkach, poczuć się zrozumianym, poczuć się bezpiecznie. Astrolodzy wskazują trzy znaki zodiaku, przy których życie nabiera innych barw.

Koziorożec - wiek, nie ma znaczenia

Zodiakalne Koziorożce to ambitne bestie. Wyznaczony cel zawsze realizują, chociaż miałoby się to wiązać z niejedną nieprzespaną nocką. I dla wielu właśnie przez to wydają się niedostępne, poważne, trzymające się tylko swoich zasad. Kto nie zdecyduje się na bliższą znajomość z Koziorożce, wiele traci. Na pewno piękną energię, lojalnego przyjaciela, dobrego słuchacza i szczerość. Nie można zapomnieć również o szaleństwie, które zawsze pojawi się w tej relacji. Dla Koziorożców wiek nie jest żadną granicą. Świetnie dogadują się z młodszymi od siebie, dając im cenne życiowe wskazówki, tańcząc na imprezie, czy trenując na siłowni. Koziorożec kocha życie i tym chce zarazić również wszystkich dookoła. 

Reklama

Bliźnięta - gdy potrzebujesz zrozumienia i szaleństwa

Może i czasami bywają nieobliczalne. Może i nie potrafią posypywać wszystkiego cukrem pudrem, ale to właśnie jest w nich piękne. Niepowtarzalność, szczerość i kreatywność. W towarzystwie zodiakalnego Bliźniaka o nudzie nie ma mowy. To znak zodiaku, który doskonale potrafi wyczuć, co potrzeba jego najbliższym. 

Słuchacza? Proszę bardzo. Dobrej imprezy? Zaraz znajdzie koncert, na którym wszyscy będą się dobrze bawić. Wyciszenia i kontaktu z naturą? Tylko powiedz słowo, a za kilka godzin masz już przygotowaną rezerwację z całym planem wyjazdu. Jedno jeszcze trzeba podkreślić. Bliźnięta nie są dla wszystkich. To znak zodiaku, który ostrożnie podchodzi do znajomości. Tylko nieliczni mogą poczuć jego prawdziwą, pozytywną moc i mogą nazwać się szczęściarzami. 

Czytaj równieżPrzed nimi nieustające pasmo sukcesu. Sprawdź swój horoskop tygodniowy

Byk - otuli spokojem 

Najlepszy mąż, najlepsza żona. Idealny partner na lata - tak często o Byku wypowiadają się astrolodzy. W tym znaku zodiaku jest coś wyjątkowego. Coś, co potrafi wyciszyć, utulić i opanować nawet szalonego Bliźniaka. I to bez zbędnych gestów czy długich przemów. Zodiakalne Byki są opanowane. Nie krzykiem, a spokojnym podejściem ratują każdą sytuację. Z ich oczu bije dobro, którym chcą się dzielić. Przebywanie w ich towarzystwie jest dla wielu lekiem na niejedną bolączkę. Zodiakalne Byki nie udają, nie muszą. Wchodzą do pomieszczenia i od razu czuć dobrą, naturalną energię, dobre serce. 

Sprawdź: Osoby o tych imionach tworzą najsilniejsze związki. Jesteś w tej grupie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy