Reklama

Rodzinne i ciepłe. Kobiety o tych imionach to najlepsze teściowe

Stereotyp „strasznej teściowej” funkcjonuje nieprzerwanie od lat. „Mamusie” są często głównymi bohaterkami dowcipów i żartów, a teściowa urosła do miana jednego z najgorszych członków rodziny. Tymczasem relacje z mamą partnera wcale nie muszą być trudne. Ezoterycy są jednak przekonani, że wiele w tym aspekcie ma do powiedzenia imię, jakie noszą. Te kobiety uchodzą za najlepsze teściowe. Lista nie jest długa.

Mimo iż dla wielu osób poprawne relacje z teściowymi są wręcz nie do wyobrażenia, część z nas mocno ceni mamę swojego partnera. Teściowa może bowiem okazać się nie tylko dobrą przyjaciółką, ale również świetną partnerką do rozmów.

Ezoterycy twierdzą, że kobiety o konkretnych imionach mogą być zdecydowanie bardziej rodzinne i przyjazne w kontaktach z synowymi lub zięciami, niż inne. Są ciepłe, wyrozumiałe i pomocne. Kobiety o tych imionach to synonim najlepszej teściowej.

Reklama

Zobacz również: Kobiety spod tych znaków zodiaku są najgorszymi żonami. Oto ich cechy

Stanisława

Stanisława jest kobietą niezwykle charyzmatyczną i energiczną. Lubi pracować z ludźmi, rozumieć ich i mieć na nich dobry wpływ. Ceni sobie otwartość i szczerość, dzięki czemu można porozmawiać z nią na każdy temat. Chętnie wysłucha, doradzi i pomoże.

Z uwagą wysłuchuje opinii innych, a jeśli zrozumie, że gdzieś popełnia błąd, szybko go naprawia. Daleko jej do teściowej, która uważa, że wszystko robi najlepiej. Szanuje samodzielność swoich dzieci, starając się nie wtrącać do ich małżeństw. Jeśli jednak zostanie poproszona o pomoc - szybko zareaguje.

Zobacz również: Mężczyźni o tych imionach nie nadają się do związku. Władczy, zimni, nielojalni

Barbara

Barbara to spokojna, wyważona, pewna siebie kobieta. Jest z natury niezależna, nieustannie poszukując dobrych rozwiązań. Jest także niezwykle uczuciowa. Raz wyrządzoną krzywdę będzie pamiętać przez długie lata, mając problem z wybaczeniem przykrości.

Jest bardzo rodzinna, pałając do swoich dzieci i wnuków niekończącym się morzem miłości i przywiązania. Zawsze chętna do pomocy. Na jej wsparcie można nieustannie liczyć. Jest uczciwa. Zawsze wprost mówi to, co myśli.

Zobacz również: Związki tych znaków zodiaku to katastrofa. Oto dlaczego się nie udają

Małgorzata

Małgorzata to kobieta obdarzona niezwykle życzliwym i spokojnym usposobieniem. Chętnie angażuje się w każde zadanie, jednak zdarza jej się być wrażliwą na niepowodzenia. Jest jednak szczera do bólu. Ma wielkie poczucie humoru, zarażając dobrym nastrojem i optymistycznym podejściem do życia.

Szanuje życiowe wybory swoich dzieci, mocno je wspierając. Jest gotowa do pomocy w każdej chwili. Wystarczy jeden telefon, a natychmiast pospieszy ze swoim wsparciem. Poświęca się dla rodziny, jest zaradna, opiekuńcza i czuła.

Zobacz również: Najseksowniejsza cecha każdego znaku zodiaku. Oto twoja „tajna broń” w uwodzeniu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: teściowa | imiona damskie | ezoteryka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy