Reklama

Reklama

"Sierpniowa aura rozbudzi w tobie namiętność". Horoskop tygodniowy od wróżki Anne dla wszystkich znaków zodiaku

W związku zodiakalnego Barana szykują się pewne zmiany. Bliźnięta będą w tym tygodniu nerwowe, co może źle wpłynąć na relację z najbliższymi. Panny czekają wyzwania, a Koziorożce na długo zapamiętają weekendową noc. Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne.

Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku. 

BARAN

W tym tygodniu będzie ci się wiodło, ale uważaj na zdrowie. W pracy zrobisz wszystko to, co do ciebie należy i będziesz dumny, że z niczym się nie opuściłeś. Zajęte Barany odwrócą się od partnera, który ich dołuje i zapragną zawalczyć o swoją osobę. Wolne zaś w otoczeniu przyrody mają szansę poznać kogoś, to od razu je zaintryguje. W weekend rozwijaj się duchowo. 

BYK

 W tym tygodniu zapragniesz wypromować swoją osobę. W pracy będziesz starał się pokazać, w czym naprawdę jesteś dobry i oczekiwał, że szef to doceni. Zajęte Byki przypomną sobie o swoich marzeniach i zaczną je realizować, zachęcając do nich partnera. Wolne zaś mogą liczyć na korzystne towarzyskie okazje, dzięki którym będzie szansa, aby kogoś poznać. W weekend zrelaksujesz się w plenerze. 

Reklama

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu przyspieszysz w działaniu. W pracy nie zabraknie ci ambicji, żeby walczyć o upatrzone stanowisko. Zajęte Bliźnięta mogą być nieco nerwowe i łatwo będą wpadać konflikt z partnerem. Wolne zaś wypatrzą sobie kogoś z otoczenia, kto zauroczy ich serce. W weekend szansa na nowe znajomości, które mogą zostać w twoim życiu na dłużej. 

RAK

Już od samego poniedziałku dni będą upływać szybko. W pracy podejmiesz kilka szalonych decyzji, ponadto przydasz się tam, gdzie trzeba będzie załagodzić jakiś konflikt. Zajęte Raki ożyją i zapragnął ponownie budzić zachwyt w oczach partnera, intensywnie pracując nad związkiem. Wolne zaś skacząc z kwiatka na kwiatek, będą miały problem, żeby znaleźć kogoś na dłuższą znajomość. W weekend dobrze ci zrobi krótki wypad nad morze.

LEW

W tym tygodniu wiele spraw postawisz na jedną kartę. W pracy wiesz, że to najlepszy czas, aby inwestować w siebie i zdobywać nowe doświadczenia oraz dodatkowe kompetencje. Zajęte Lwy zdadzą sobie sprawę, że zbyt wiele poświęcają dla partnera  i postawią na ograniczenia w temacie usługiwania czy spełniania  ich zachcianek. Wolne zaś poznają kogoś, dzięki komu od razu poczują się młodziej. 

PANNA

Czeka cię dobry tydzień. W pracy zaskoczy cię spora ilość wyzwań i ambitnych propozycji. Trudno jednak będzie dokonać ci szybkich wyborów, co jest ważne, a co może poczekać. Zajęte Panny w trudnych chwilach mogą liczyć na partnera. Wolne zaś powinny zamknąć za sobą przeszłość i nie wracać tam, gdzie przez jakiś czas nie były mile widziane. W weekend odpoczniesz w otoczeniu rodziny. 

WAGA

Sierpniowa aura doda ci wigoru. W pracy postawisz na edukacje, kursy i szkolenia, bo nie do końca czujesz się zrealizowany na tym polu. Zajęte Wagi od partnera oczekiwać będą atrakcji i komplementów, co nie musi się spotkać z odwzajemnieniem i chęcią do działania. Wolne zaś intensywnie będą szukać kogoś, kto będzie chciał się o nich starać. 

SKORPION

Sierpniowa aura rozleniwi cię w działaniu. W pracy będziesz leniuchował, za to po pracy intensywnie będziesz dbał o rozwój swoich zainteresowań. Zajęte Skorpiony poczują się znudzone związkiem, ale zamiast inspirować się do ożywienia uczuć,   wybiorą łatwiejszą drogę, flirtując na boku. Wolne zaś powinny uważać, by nie wdać się w zbyt skomplikowany romans. W weekend  dobrze ci zrobi wypad w góry. 

STRZELEC

Sierpniowa aura obudzi w tobie namiętności, które do tej pory były skrywane. W pracy wykażesz się wytrwałością i dopniesz swego. Zajęte Strzelce będą poszukiwać prawdziwej miłości, a te, które źle się czują w związku, zerwą więzi, podejmując decyzję o rozstaniu. Wolne zaś mogą liczyć na wyjątkową znajomość. W weekend zafunduj sobie relaksująco - kojący wyjazd nad morze. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu dobrze będzie ci się wiodło. W pracy poszukasz sobie nowych wyzwań, a współpraca z innymi nie przyniesie żadnych negatywnych wydarzeń. Zajęte Koziorożce ciepło pomyślą o swoim związku miłosnym, dzięki czemu lepiej dogadają się z partnerem. Wolne zaś umówią się na randkę z kimś, kto do tej pory był im znany z widzenia. W weekend zaszalejesz w nocnym klubie. 

WODNIK

Aura tego tygodnia zniechęci cię do działania. W pracy ktoś wytknie ci kilka błędów, ważne jest, byś wyciągnął z nich wnioski i więcej do nich nie wracał. Zajęte Wodniki nie będą miały ochoty na domowe obowiązki, co od razu spotka się z negatywnym wzrokiem ze strony partnera. Wolne zaś flirtu będą szukać z kimś, kogo już znają od dawna. W weekend w otoczeniu przyrody naładujesz akumulatory i będziesz silniejszy. 

RYBY

W tym tygodniu będziesz w dobrej kondycji. W pracy z łatwością dopasujesz się do otoczenia, a wspólne działania przyniosą więcej korzyści niż działanie w pojedynkę. Zajęte Ryby powinny popracować nad lepszą komunikacją i brać pod uwagę także zdanie partnera, a nie tylko swój własny punkt widzenia. Wolne zaś poznają kogoś, kto ich oczaruje, jednak nie łącz miłości z biznesem, bo źle na tym wyjdziesz. W weekend dobrze ci zrobi wypad nad morze.


Sprawdź również: 

Horoskop na sierpień 2022

Cała prawda o zodiakalnym Lwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy