Reklama

Reklama

Cała prawda o zodiakalnym Lwie. Charyzmatyczny i wierny

Lew to piąty astrologiczny znak zodiaku. Przypada osobom urodzonym między 23 lipca a 23 sierpnia. Jakie są zodiakalne Lwy? To liderzy, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania. Lubią błyszczeć w towarzystwie – szukają poklasku i kochają pochwały. W kryzysowych sytuacjach potrafią zachować zimną krew. To również oddani przyjaciele. Postępują honorowo i oczekują tego od ludzi ze swojego otoczenia. Co jeszcze warto wiedzieć?

Jaki jest zodiakalny Lew?

Lew to król  dżungli. Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia  mają wiele  cech,  które czynią z nich idealnych liderów. Zodiakalne Lwy cechuje przede wszystkim niespotykana charyzma. Kochają być w centrum uwagi i walczą o uznanie. Miłość tłumów zazwyczaj przychodzi do nich szybko. Lwy są bowiem zabawne i pełne pozytywnej energii. Zjednują sobie ludzi wokół i zdobywają ich zaufanie.

Zodiakalne Lwy są pewne siebie, ale także niezwykle pracowite. Stale doskonalą się i pracują nad swoimi kompetencjami. Nieustanny rozwój jest dla nich priorytetem.  Lwy kochają aktywność fizyczną - sporty, które wiążą się ze zdrową rywalizacją, są dla nich doskonałym sposobem na rozładowanie napięć i przezwyciężenie kryzysów.

Reklama

Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia są także niezwykle honorowe. Nie podążają ślepo za  tłumem, a w życiu kierują się swoimi zasadami. Są wierne -  zarówno w stosunku do przyjaciół, jak i partnerów. Lwy są również pamiętliwe. Jeśli ktoś zajdzie im za skórę, długo chowają urazę. Potrafią jednak docenić zaangażowanie i poświęcenie.

Zobacz również: Horoskop na sierpień. Kto ma szansę na płomienny romans, a kto źle ulokuje uczucia?

Zodiakalny Lew: Pracownik, który ciągle się doskonali

Zodiakalne Lwy świetnie odnajdują się wszędzie tam,  gdzie mogą rządzić. Spełniają się w roli team leaderów, koordynatorów, dyrektorów. Chętnie podejmują wyzwania i zakładają własne firmy. Jako charyzmatyczni liderzy są cenieni przez współpracowników.

Lwy dobrze odnajdują się zarówno w  pracy zespołowej, jak i samodzielnej. Bez obaw można powierzyć im ważne zadanie. To ludzie skrupulatni,  sumienni i niezwykle punktualni. Deadline jest dla nich świętością!

Lwy są ambitne i często osiągają sukcesy zawodowe. Są również wytrwałe - dążą do wyznaczonego celu. Szybko zapominają o porażkach, skupiając się na przyszłości. 

Zodiakalny Lew: Kochanek z temperamentem

Zodiakalne Lwy doskonale zna swoją wartość. Zarówno przedstawicielki, jak  i przedstawiciele tego znaku w sypialni lubią  przejmować inicjatywę. Lwy mają niesamowity temperament, który uwidacznia się właśnie podczas zbliżeń. Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia są namiętne i ciekawe. Kochają eksperymenty.

Zodiakalny Lew: Wierny i racjonalny

Lwy długo szukają drugiej połówki. Do życia podchodzą racjonalnie. Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia zazwyczaj zakładają rodziny dopiero wtedy, kiedy osiągną stabilną sytuację finansową i zawodową.

Zakochane Lwy są niezwykle wierne. To znak zodiaku, który nie toleruje zdrady. Ceni natomiast poświęcenie. Lwy wymagają od partnera całkowitego zaangażowania. W relacji lubią dominować i stawiać na swoim.  To może powodować konflikty i kłótnie.  

Lew i zdrowie: Na co powinny uważać Lwy?

Lwy na ogół cieszą się dobrym zdrowiem. Kochają aktywność fizyczną, dlatego są to osoby wysportowane - to przekłada się także na dobrą kondycję fizyczną.

Ze względy na tempo życia,  jakie prowadzą, powinny uważać na serce. Zbyt duże ambicje mogą  prowadzić w ich przypadku do zawałów serca.

5 znaków zodiaku, które nie są fair i dwa, które zawsze przestrzegają zasad

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | zodiakalny lew

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy