Słyszysz dzwonienie w uszach? Twoja podświadomość daje ci znać

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Niektórzy są zdania, że gdy słychać charakterystyczne dzwonienie w uszach, "aniołowie rozpościerają skrzydła". Oczywiście to zjawisko ma bardzo często medyczne wytłumaczenie, ale co w sytuacji, gdy naukowe przyczyny dzwonienia w uszach zostaną w danym przypadku wykluczone? Z odpowiedzią przychodzi tu świat duchowy.

Słyszysz dzwonienie w uchu? Co to oznacza?
Słyszysz dzwonienie w uchu? Co to oznacza?123RF/PICSEL

Kiedy medycyna nie przynosi odpowiedzi. Co oznacza dzwonienie w uszach?

Szumy uszne, dzwonienie w uszach to mało przyjemne zdarzenie, którego wiele osób doświadcza w swoim życiu. Gdy to zjawisko powtarza się notorycznie, nie można zwlekać z wizytą u laryngologa.

Wówczas odpowiedzi na pytanie o dzwonienie w uszach możemy szukać w świecie duchowości, ezoteryki. Dźwięk bicia dzwonów od dawna jest powiązany ze światem duchowym, a konkretnie ze sposobem, w jaki komunikują się Anioły.

Anioły nie istnieją naturalnie w postaci ludzkiej. Przez wierzących często opisywani są jako masy energii lub światła. W związku z tym aniołowie mają używać własnego "języka", aby przesyłać ludziom wiadomości. Dźwięk dzwonka to jeden z wielu sposobów, w jaki świetliste istoty mają wysyłać rozmaite sygnały i ostrzeżenia.

Dlaczego słyszę dzwonienie w prawym uchu? Strona ma znaczenie

Dzwoni w prawym, czy w lewym uchu? To ma znaczenie
Dzwoni w prawym, czy w lewym uchu? To ma znaczenie123RF/PICSEL

Kiedy zostały wykluczone wszelkie medyczne podstawy, a osoba wciąż słyszy dzwonienie w prawym uchu może to oznaczać, że siła wyższa chce przekazać dobrą wiadomość.

Może to oznaczać zbliżające się rozwiązanie sprawy, która była utrapieniem dla danej osoby. Niezależnie od przypadku, dzwonienie w prawym uchu jest często oznaką, że na horyzoncie widać pozytywne rozwiązanie. Dzwonienie w prawym uchu może też oznaczać, że ktoś mówi o danej osobie.

W tym przypadku może chodzić zarówno o dobre słowa na temat tej osoby, ale też może oznaczać plotkowanie. Niekiedy mówi się, że dzwonienie w uszach pojawia się, gdy przebywamy w towarzystwie osoby, której nie powinniśmy ufać.

Dzwonienie w prawym uchu może też informować, że możemy liczyć na obecność swojego przewodnika duchowego, Anioła Stróża, czy po prostu dobrej energii. Dzwonienie w prawym uchu może przynieść poczucie komfortu, bezpieczeństwa.

Dzwonienie w lewym uchu to ostrzeżenie

Nie lekceważ tego sygnału, gdy słyszysz go w uchu
Nie lekceważ tego sygnału, gdy słyszysz go w uchu 123RF/PICSEL

Lewe ucho wiąże się z wynikami życiowymi, zarówno dobrymi, jak i złymi. To ujście dla naszych manifestacji. Kiedy się manifestujemy - i dzwoni nam w lewym uchu - nasze myśli, marzenia i pragnienia mają większe prawdopodobieństwo, że się spełnią.

Dlatego uważa się, że powinniśmy myśleć wówczas pozytywnie, bo gdy nasze myśli będą biec negatywną ścieżką, przyciągniemy do siebie negatywną energię.

Słyszenie dzwonienia w lewym uchu może wskazywać, że sytuacja, przed którą się znajdujesz, prawdopodobnie nie będzie działać na korzyść danej osoby.

W innych przypadkach dzwonienie w lewym uchu służy jako ostrzeżenie. Ten anielski znak może ostrzegać cię, abyś trzymał się z daleka od sytuacji, która nie będzie ci służyć.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas