Te znaki zodiaku rozpalą cię do czerwoności. Włada nimi żywioł ognia

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Znaki zodiaku władane są przez cztery żywioły. Te którym patronuje ogień, potrafią mieć płomienny temperament. Warto wiedzieć, które ze znaków zodiaku mają w sobie element ognia i co to dla nich oznacza.

Ogniste znaki zodiaku potrafią zaskoczyć swoim temperamentem
Ogniste znaki zodiaku potrafią zaskoczyć swoim temperamentem123RF/PICSEL

Żywioły. Komu patronują w astrologii?

I tak ogień patronuje takim znakom jak Lew, Baran i Strzelec, żywioł ziemi to Byk, Panna i Koziorożec, Woda to odpowiednio Rak, Ryby i Skorpion oraz powietrze mają w sobie takie znaki jak Bliźnięta, Wodnik oraz Waga.

Każda z tych grup charakteryzuje się wyjątkowym zestawem cech, wzmacnianym przez żywioł. Najbardziej temperamentnymi i porywczymi ze wszystkich dwunastu znaków są te spod znaku ognia. Co warto wiedzieć właśnie o nich?

Ogień w Lewie wzmaga jego poczucie pewności siebie

Majestatyczny Lew ma w sobie płomień, który pali się jednostajnie i zachwyca swoim pięknem i dostojnością. Lwy mają dzięki patronatowi ognia gorące, ogromne dla innych serce. Bywają hojne, łaskawe, dumne i gdy kochają, to właśnie taką płomienną miłością.

Ogień jednak daje im namiastkę impulsywności i porywczości. Jeżeli ktoś stanie na drodze Lwa i nie będzie chciał mu się usunąć, to może być pewny, że skończy się to ognistą furią.

Lew to królewski znak zodiaku, więc i ogień wzmaga jego chęć władania i posiadania ludzi sobie poddanych. Osoby urodzone pod tym znakiem dlatego często sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych.

Lwy to czysty upór w rządzeniu
Lwy to czysty upór w rządzeniu123RF/PICSEL

Ognisty temperament Barana. Idzie pierwszy

Znak zodiaku, jakim jest Baran rozpoczyna całą plejadę horoskopu. To od niego zaczynają się wszystkie znaki zodiaku i nie dzieje się tak bez przyczyny. Niesie on symboliczny płomień, który rozświetla innym drogę i ją wytycza.

Baran lubi być pierwszy. Działa szybko, niekiedy nawet zbyt impulsywnie. To często prowadzi do kłótni z Baranem, a wtedy widać jego prawdziwy żywioł - jest wtedy nie do okiełznania niczym prawdziwy pożar.

Zodiakalne Barany dlatego często sprawdzają się w roli adwokatów, bo potrafią wygrać niemal każdą słowną potyczkę. To wojownik, który idzie przez życie z płomieniem w sercu.

Strzelec i pasja do życia na każdym kroku

Kobiety- Strzelce uwielbiają wydawać pieniądze na podróże
Kobiety- Strzelce uwielbiają wydawać pieniądze na podróże123RF/PICSEL

Zodiakalne Strzelce mają w sobie niezwykły rodzaj ognia. Rozpala ich wewnętrzna pasja do życia. Przygody, adrenalina i zmienność to ich opał, który niezbędny jest do rozpalenia ognia w ich sercach.

Nie na darmo mówi się o osobach idących w pojedynkę przez życię, stanowiących o sobie samych, o indywidualistach, że są "wolnymi strzelcami", bo właśnie zodiakalny Strzelec odpowiada zawsze sam przed sobą.

Jego płomieniem jest też odwaga - bez niej nie mógłby przeżywać tylu wspaniałych przygód. Zawsze jest gotowy dosłownie na wszystko, a strach zna tylko z opowieści.

Niekończąca się studnia ciekawości zachęca Strzelca do podróżowania i rozwijania swojego intelektu do końca jego dni.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas