Te znaki zodiaku zakochają się w kwietniu? Astrolodzy już wiedzą

Miłość to uniwersalny język, który wykracza poza czas i przestrzeń. Wkroczyliśmy już w kwiecień i Kosmos przyszykował dla kilku znaków zodiaku wiosenne, miłosne uniesienia. Które znaki zodiaku mogą liczyć w tym miesiącu na porywy serca?

Które znaki zodiaku w kwietniu czeka miłość?
Które znaki zodiaku w kwietniu czeka miłość? 123RF/PICSEL

Baran miłosnym wybrańcem kwietnia

Kwiecień to bez dwóch zdań czas zodiakalnych Baranów. Dla ognistego Barana ten miesiąc rozpala namiętność z intensywnością, której nie można przeoczyć.

W tym miesiącu Barany mogą spodziewać się iskier, gdy Mars, planeta, która rządzi tym znakiem, rozbudzi w Baranie pragnienie przygody i spontaniczności w sprawach sercowych.

Lew zazna smaku romansu

Lew, królewski władca Zodiaku, przyciąga uwagę, gdziekolwiek się udają, dzięki swojemu magnetycznemu urokowi i wyjątkowej prezencji.

W kwietniu Lew znów będzie postawiony w centrum zainteresowania, tym razem miłosnego.  Zodiakalne Lwy będą pławić się w świetle miłości i oczarują wybranka swoim władczym charakterem.

Tym razem pewność siebie występująca u Lwów naturalnie, będzie istnym magnesem na drugą połówkę. Jednak na eksplozję miłości Lwy powinny poczekać do pełni księżyca, czyli do 22 kwietnia. Wtedy gdy pojawi się odpowiednia osoba, powinny postawić na uczucie.

Co prawda może okazać się to krótkim, ale niezwykle intensywnym romansem.

Skorpiony niespodziewanie stracą dla kogoś głowę

Dla zodiakalnych Skorpionów miłość w kwietniu będzie transformacyjną podróżą, która zaskoczy ich z całych sił. Uderzenie siły tego uczucia może nawet nieco przestraszyć ten znak zodiaku.

To właśnie teraz, w kwietniu Skorpiony będą przyciągały innych, jak nigdy wcześniej. Potencjalnych partnerów oczarują enigmatyczną osobowością, a uczucie będą podsycać swoją pasją i pożądaniem.

W takich sytuacjach nie będzie brakowało zwrotów akcji i wybuchów emocji, ale dzięki temu Skorpiony po prostu poczują, że żyją.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas