Reklama

To już dzisiaj! Luna będzie oddziaływać na nas ze szczególną mocą

Pełnia Księżyca w marcu to ostatnia zimowa pełnia Księżyca, która wypadnie we wtorek 7 marca. Układ planetarny doda nam odwagi, aby podejmować kluczowe decyzje w życiu. Warto teraz zastanowić się, co nam szkodzi, a co naprawdę dodaje energii. Aby nie przeoczyć istotnych znaków z kosmosu, przedstawiamy horoskop na Pełnię Robaczego Księżyca w znaku Panny. Na co uwagę powinien zwrócić Byk, a na co Ryby i zodiakalny Baran?

 • Przed nami Pełnia Robaczywego Księżyca, która dla wszystkich znaków zodiaku będzie znakomitą okazją do refleksji. 7 marca nietypowy układ planetarny zachęci nas do podejmowania nowych wyzwań i przewartościowania priorytetów
 • Podczas ostatniej zimowej pełni Księżyca w znaku Panny, Luna będzie w trygonie z harmonijnym Uranem w Byku, a także w kwadraturze z silną planetą Mars w Bliźniętach. Warto wykorzystać ten czas na zastanowienie się, kim tak naprawdę jesteśmy i czego oczekujemy od życia
 • Czy aby na pewno nasze wybory nie są podyktowane presją otoczenia i co tak naprawdę daje nam szczęście? Podpowiadamy, na co powinny uważać znaki zodiaku podczas Czystej Pełni i przedstawiamy krótki horoskop na Pełnię Robaczywego Księżyca

Reklama

Pełnia Robaczego Księżyca. Co oznacza?

Pełnia Robaczego Księżyca rozpocznie się około godziny 13.42, jednak Srebrny Glob największy wpływ będzie miał na nas w nocy z 7 na 8 marca, gdy jego tarcza będzie dobrze widoczna na niebie. Zjawisko może być również odczuwalne na kilka dni przed i po dlatego już teraz warto zregenerować ciało i umysł, aby nasze wybory w tym czasie były jak najbardziej trafne.   

Robaczy Księżyc swą wyjątkową nazwę zawdzięcza rdzennym mieszkańcom Ameryki Północnej, którzy nadawali zjawiskom określenia zgodne z rytmem natury. Z uwagi na fakt, że w marcu zima dobiega końca, a dni robią się coraz cieplejsze, nagrzewa się również ziemia, a robaki wykazują swą aktywność na powierzchni. 

Inne określenia dla Robaczej Pełni Księżyca w marcu to:

 • Czysta Pełnia
 • Skrzypiąca Pełnią, 
 • Pełnia Śmierci
 • Pełnia Klonowa
 • Pełnia Sokowa    

Sprawdź: Czarny marzec dla trzech znaków zodiaku. Kryzys we wszystkich sferach życia

Na co powinny uważać znaki zodiaku podczas Czystej Pełni Księżyca?

Robacza Pełnia Księżyca w Pannie daje nam szansę, aby zmienić swoje życie i wkroczyć na ścieżki, które do tej pory były dla nas niedostępne. Nowe możliwości będą kusić nas bardziej niż kiedykolwiek, ale trzeba będzie dobrze przemyśleć swój wybór. 

W tracie pełni w kwadraturze z Marsem w Bliźniętach możemy być bardziej nerwowi niż zwykle. Łatwiej będziemy wchodzić w konflikty, które w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do zerwania znajomości czy rozstania z partnerem

Powinniśmy wziąć kilka głębszych oddechów, zanim zdecydujemy się skrytykować bliską osobę. Zakładanie firmy czy inne interesy w tym okresie również nie okażą się dobrym pomysłem. Z inwestycjami finansowymi lepiej poczekać do zakończenia pełni Księżyca. 

Zamiast tego, podczas Czystej Pełni Księżyca warto się porozpieszczać. Można bezkarnie spędzić wieczór z ulubionym serialem, zamówić pizzę lub zdecydować się na relaksującą kąpiel w wannie. W końcu w tym czasie najważniejsze jest zadbanie o własne samopoczucie. 

Przeczytaj: Wrodzone ciepło bije od nich z daleka. Te znaki zodiaku są najmilsze

Horoskop na Pełnię Robaczego Księżyca w znaku Panny

Pełnia w Pannie może być korzystna dla wszystkich znaków zodiaku, o ile oczywiście zauważymy cenne wskazówki od losu. Na co warto zwrócić uwagę tak, aby, jak najlepiej wykorzystać kosmiczną energię? Oto horoskop na Pełnię Robaczego Księżyca w marcu 2023.

 • Baran (21.03-19.04)

Barany będą rozdrażnione i mogą odczuwać problemy ze snem. Podczas pełni powinny unikać konfrontacji z osobami, do których od dawna mają pretensje. Może to bowiem doprowadzić do silnego wybuchu emocji, a konflikt trudno będzie załagodzić. 

 • Byk (20.04-20.05)

Byki będą czuły się zaskakująco spokojne i odprężone. Pełnia Robaczego Księżyca niewątpliwie się im przysłuży, dlatego powinny teraz zaplanować swoje cele na najbliższe tygodnie. Być może warto zapisać się na nowy kurs lub podjąć dodatkowego zadania w pracy?

 • Bliźnięta (21.06-20.06)

Zodiakalne Bliźnięta nie będą teraz w najlepszej formie. Zamiast chadzać na kolejne imprezy i zawierać przelotne znajomości, powinny  wyciszyć się i skupić na sobie. W przeciwnym razie mogą wpakować się w poważne tarapaty. 

 • Rak (21.06-22.07)

Osoby spod znaku Raka podczas pełni Księżyca w marcu będą w nastroju do refleksji. Powinny zastanowić się, czego tak naprawdę pragną i podjąć decyzję o zrezygnowaniu z zajęć lub relacji, które nie przynoszą im satysfakcji.  

 • Lew (23.07-22.08)

Pełnia Księżyca w Pannie doda Lwu energii do działania. Jeśli tylko odpowiednio ją ukierunkuje, może osiągnąć sukces. Warto spożytkować ten czas w pracy, aby pokazać zaangażowanie szefowi, zanim dopadnie nas wiosenne przesilenie. 

 • Panna (23.08-22.09)

Luna będzie sprzyjała zodiakalnej Pannie, która będzie czerpać z pełni Księżyca wszystko to, co najlepsze. Te pozytywne wibracje warto wykorzystać na randce. A nuż rozwinie się z tego związek na lata?

 • Waga (23.09-22.10)

Waga może mieć teraz ochotę diametralnie zmienić własne życie. Nie zaszkodzi więc rozważyć przeprowadzki czy zmiany zawodu. Aby jednak niczego nie żałować, z ostateczną decyzją lepiej wstrzymać się jeszcze przez jakiś czas. 

 • Skorpion (23.10-21.11)

Zodiakalne Skorpiony powinny wykorzystać pełnię Księżyca w marcu, aby spotkać się z dawno niewidzianą osobą, która kiedyś była im bliska. Być może wkrótce okaże się, że ta znajomość nie jest jeszcze stracona?

 • Strzelec (22.11-21.12)

Pełnia Robaczego Księżyca rozbudzi ognisty temperament zodiakalnego Strzelca. Jednak, zanim zdecydujemy się na kolejny romans lub niepotrzebny wydatek, zastanówmy się dwa razy, czy jest nam to potrzebne do szczęścia.

 • Koziorożec (22.12-19.01)

Ciche z natury Koziorożce będą teraz głośno wyrażać swoją opinię na każdy temat. Rozmawianie o własnych potrzebach jest ważne, jednak nie warto przy tym krytykować wszystkich wokół. To może sprawić, że stracimy sympatię ludzi w naszym otoczeniu. 

 • Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik może mieć teraz gorszy okres w życiu. Zamiast jednak snuć czarne scenariusze, powinien po prostu szczerze porozmawiać o tym, co go gryzie. Kawa z przyjaciółką na pewno poprawi mu nastrój.

 • Ryby (19.02-20.03)

Zodiakalne Ryby muszą teraz zaufać swojej intuicji i walczyć o to, co jest dla nich ważne. Inni nie wiedzą wszystkiego o naszym życiu, więc ich rady nie zawsze są w stu procentach dobre. 

Czytaj również:

Oto najlepsze ćwiczenia dla twojego znaku zodiaku. Dzięki nim schudniesz szybciej

Znasz swój kwiat narodzin? Sprawdź, który jest przypisany do ciebie i co oznacza

Zobacz także: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy