Reklama

To ostatnia cyfra twojego roku urodzenia? Szczęściara to mało powiedziane

Ostatnia cyfra roku urodzenia może mieć wpływa na nasze życie? Tak przynajmniej sugeruje numerologia. Osoby, których data kończy się tą określoną cyfrą, są prawdziwymi szczęściarzami.

Data urodzenia w numerologii może mieć wpływ na nasze życie. W końcu tutaj każda liczba ma znaczenie. Numerologia sugeruje, że data urodzenia determinuje nasze losy, zdradza, jakie drzemią w nas talenty. Niektórzy nie wierzą w moc liczb, ale są osoby, które kierują się nią np. w sprawach biznesowych. Podobnie jak astrologia, wywodzi się z ezoteryki. Oczywiście zawarte w liczbach informacje można traktować z przymrużeniem oka.

Reklama

Sumując poszczególne cyfry daty urodzenia możemy sprawdzić, jaką cyfrą w numerologii jesteśmy. Przypomina to indywidualną wróżbę dla każdego z nas, która towarzyszy nam od momentu przyjścia na świat. Okazuje się, że kluczowa jest również ostatnia cyfra roku urodzenia. Jeśli masz na końcu tę konkretną, możesz mówić o sobie "prawdziwy szczęściarz". O jaką cyfrę chodzi?

Zobacz też: Najszczęśliwsza data urodzenia. Mają ją tylko wybrańcy losu

To ostatnia cyfra twojego roku urodzenia? Szczęściara to mało powiedziane

Numerolodzy uważają, że cyfra 4 widniejąca na końcu daty urodzenia przynosi szczęście. Osoby, które ją mają, mogą liczyć na to, że w wszelkie sytuacje w życiu będą się kończyły dla nich pomyślnie. Nawet, jeśli na pierwszy rzut oka wcale tak nie będzie.

Cyfra 4 przyciąga też fortunę i pomyślność. Jeśli masz wspomnianą cyfrę na końcu daty urodzenia, to oznacza, że jesteś urodzonym liderem, a w swoim otoczeniu cieszysz się ogromnym autorytetem. Trudne zadania, działanie pod presją czasu? Dla ciebie to nic wielkiego. Potrafisz skoncentrować się na celu, dzięki czemu każde zadanie doprowadzasz do końca. Los zsyła ci wiele dobrych niespodzianek i rozpościera nad tobą ochronną aurę. Nawet wtedy, gdy wiesz, że musisz zaryzykować. Jak widać, już nawet jedna cyfra zawarta w dacie urodzenia ma na nas jakiś wpływ.

Zobacz też: Dzień twoich narodzin zdradza o tobie więcej niż myślisz

Numerologiczna 4: jaka jest

Jak sprawdzić, czy jest się numerologiczną "czwórką"? Tutaj też pomocna jest data urodzenia - wystarczy zsumować jej poszczególne cyfry.

Numerologiczna 4 jest sumienna, skuteczna, pracowita i konsekwentna. Jest świetnym organizatorem, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. "Czwórka" ma silną osobowość i nie boi się nowych wyzwań, chociaż niezbyt przepada za nagłymi zmianami.

Jeśli twoim przyjacielem jest numerologiczna 4, możesz śmiało powiedzieć, że to zrządzenie losu. To oddane, lojalne osoby, które wysłuchają i gdy trzeba - doradzą. Do tego są odpowiedzialne i wszelkie kryzysy czy problemy starają się rozwiązywać bez emocji i tak, by nie generować kolejnych konfliktów. Nie wiesz co robić? Porozmawiaj z "czwórką", a z pewnością zyskasz nową perspektywę na daną sytuację. "Czwórka" lubi budować stabilne relacje, a jeśli się zakocha, to angażuje w stu procentach.

Z drugiej strony numerologiczne 4 są nieco kłótliwe, zwłaszcza jeśli coś idzie nie po ich myśli. Zdarza się, że na moment odkładają wtedy swoje racjonalne podejście do życia. Nie poddają się łatwo, a wszelkie niepowodzenia wpisują na listę doświadczeń, z których można się czegoś nauczyć.

Zobacz też: Horoskop na grudzień 2024. Doskonały finał czy fatalny koniec roku?

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: numerologia | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama