Twój partner nosi takie imię? Gratulacje, jesteś szczęściarą

Co mówią o nas nasze imiona? Okazuje się, że zdradzają więcej, niż się nam wydaje. To one mogą odpowiadać za osobowość człowieka. Znając znaczenie imienia, można z łatwością sprawdzić, z kim mamy do czynienia, nawet w sferze uczuciowej. Kto znalazł się na liście idealnych partnerów?

Kto uchodzi za idealnego partnera?
Kto uchodzi za idealnego partnera?123RF/PICSEL

  • Dziś mało kto zna znaczenie swojego imienia. Służy ono jedynie do identyfikacji, a to z czym się wiąże, schodzi na drugi plan. Dziś to głównie moda warunkuje wybór imienia. Świadczą o tym coroczne rankingi popularności, w których przez długie lata wiodą prym te same imiona.
  • Nadal można się jednak spotkać z przekonaniem, że imię warunkuje osobowość, charakter, a nawet predyspozycje zawodowe. W ten sposób można wyróżnić osoby skazane m.in. na sukces i bogactwo. Imiona mają mieć również odzwierciedlenie w życiu miłosnym i jasno wskazywać jakie nastawienie ma dana osoba.

Marcin

Woli spędzać czas w gronie najbliższych. Zdecydowanie sprawdza się w roli słuchacza. Rodzina i przyjaciele wiedzą, że zawsze mogą liczyć na jego pomoc.

Początkowo mężczyźni o imieniu Marcin boją się zaangażować. Gdy się jednak zakochają do szaleństwa, w związku są niezwykle opiekuńczy i troskliwi. Rodzinę i drugą połówkę stawiają na pierwszym miejscu. W roli męża i ojca odnajdują się z łatwością, a najbliżsi są dla nich źródłem szczęścia.

Imiona mają mieć odzwierciedlenie w życiu miłosnym
Imiona mają mieć odzwierciedlenie w życiu miłosnym123RF/PICSEL

Sebastian

Sebastian otacza się szerokim gronem znajomych. Wielu chce przebywać w jego towarzystwie. Doceniają jego poczucie humoru i zaraźliwy śmiech.

Jest ugodowy i ma w sobie ogromne pokłady empatii. To sprawia, że chętnie niesie pomoc innym. To do niego bliscy zwracają się o poradę. Sebastian doskonale wie, gdy ktoś jest nieszczery. Nienawidzi kłamstw i unika osób, które mówię nieprawdę.

Mężczyźni o imieniu Sebastian dążą do stabilności w życiu. Nie w głowie im przelotne romanse. Pragną założyć rodzinę i wieść spokojne życie.

Są wiernymi mężami i kochającymi ojcami. Swoim bliskim chcą zapewnić bezpieczeństwo. Są uczuciowi i wrażliwi. Od drugiej połówki oczekują wsparcia i zrozumienia.

Tomasz

Tomasz wytrwale i konsekwentnie wykonuje powierzone mu zadania. Zawsze ma wszystko zaplanowane, co pozwala mu wieść spokojne życie. Jest duszą towarzystwa, chociaż zdarza mu się rzucać uszczypliwymi komentarzami. To jednak nie znaczy, że jest zarozumiały. Zdecydowanie potrafi zjednywać ludzi.

Mężczyźni o imieniu Tomasz w związku stawiają na zaufanie, wierność i lojalność. Dobro rodziny stawiają ponad wszystko.

Wszelkie ich działania prowadzą do tego, by zapewnić bliskim spokojny, pełen miłości dom. Są niezwykle czuli i romantyczni.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas