Reklama

Reklama

Wiadomość z drugiej strony

Moje małżeństwo było w tamtym okresie wystawione na próbę. Pewnej nocy modliłam się jak nigdy wcześniej o pomoc.

Kiedy zasnęłam, śniło mi się, że jestem na plaży z mężczyzną w kostiumie kąpielowym. Chciałam z nim porozmawiać, ale dzielił nas płot. Powiedziałam mu, że chciałabym przejść na drugą stronę, ale nie wiem, jak to zrobić. Powiedział, że muszę się skoncentrować na tej myśli i uwierzyć. Tak zrobiłam i zostałam przeniesiona na drugą stronę. Kiedy stałam naprzeciwko niego, zaczęłam mu wyjaśniać, kim jestem. Wysłuchał mnie cierpliwie, a później powiedział, że wie, kim jestem. Powiedział też, że wie, iż jestem w ciąży.
Poprosiłam go, żeby pomógł mojemu mężowi, jednak on powiedział, że nie chce się w to mieszać. Powiedział, że mój mąż dostał lekcję od życia i kroczy teraz własną drogą. Po tym ostatnim zdaniu obudziłam się. Opowiedziałam o śnie mojemu mężowi, a on odparł, że jego tata zginął piętnaście lat temu, kiedy nurkowali razem w oceanie.
Okazało się, że mężczyzna z plaży to ojciec mojego męża. Nie mylił się, naprawdę byłam w ciąży. Urodził się nam chłopczyk i daliśmy mu na imię Christopher. Sen potwierdził to, że anioły są naszymi stróżami.
<b>Christine Lamberth</b>

Reklama

Wydawnictwo Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: sen | anioł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy