Reklama

Reklama

Więcej pieniędzy, dobre kontrakty, zmiana pracy... To czeka znaki zodiaku w najbliższych dniach

Czas oszczędzać, czy rozwijać firmę? Kto w tym tygodniu może liczyć na zastrzyk gotówki, a kto powinien uważać, z kim robi interesy? Wróżka Anne przygotowała horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka w najbliższych dniach? Sprawdź!

Horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku

BARAN

Sierpniowa aura zachęci cię do pogłębienia wiedzy. W pracy pojawią się możliwości rozwoju, które będziesz mógł wykorzystać pod warunkiem, że zrealizujesz swój cel ze spokojem. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą muszą się liczyć z brakiem wolnego czasu, bo nawet te chwile wypełnią zawodowe obowiązki. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą musiały poradzić sobie z nieuczciwą konkurencją. W sprawach finansowych wypracujesz sobie nawyk odkładania nawet drobnych kwot. 

Reklama

BYK

W tym tygodniu pozwolisz sobie na więcej luzu. W pracy kontynuował będziesz wcześniejsze zamierzenia i nic nie będzie odciągać cię od monotonnej roboty. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą profesjonalnie poradzą sobie nawet w trudnej sytuacji. Pod koniec tygodnia spodziewaj się rozmów o nowych kontraktach. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą popadać ze skrajności w skrajność. Raz będą szukały etatu, raz zakładały własną firmę. W sprawach finansowych całkiem dobrze, bo na koncie będziesz mieć więcej pieniędzy. 

BLIŹNIĘTA

Sierpniowa aura otworzy przed tobą możliwości poszerzenia horyzontów umysłowych. W pracy pojawią się sytuacje, które spowodują zdobycie dodatkowego doświadczenia. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą mogą liczyć na dobre kontakty z obcokrajowcami. Osoby spod tego znaku poszukujące pracy poniosą porażkę z własnej winy. W sprawach finansowych nie będziesz zadowolony z tego, co wpłynie ci na konto, bo wysiłek był zbyt duży w proporcji do kwoty. 

RAK

Aura tego tygodnia zachęci cię do większego rozważania nad zmianą pracy. Obecny etat zaczyna być niepewny, a warunki pracy ulegają pogorszeniu. Raki prowadzące własne biznesy poprzez kilka nieuczciwych sytuacji zrujnują wypracowany autorytet. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia wreszcie będą mogły się cieszyć z korzystnych rezultatów swoich działań. W sprawach finansowych znajdziesz złoty środek i poradzisz sobie ze wszystkimi zobowiązaniami na czas.  W weekend poznasz inspirujące osoby, które zmotywują cię do działania. 

Czytaj również: Znaki zodiaku, które nie wybaczą ci zdrady. Nigdy

LEW

W pracy pojawią się trudności, które trzeba będzie pokonać, ale dzięki lojalności i współpracy ze strony innych uda ci się wyjść ze skomplikowanej sytuacji.  Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą powinny uważać, by nadmierne zaufanie do siebie nie doprowadziło ich do głupich błędów i pomyłek. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie będą miały motywacji do działania. W sprawach finansowych dobrze będzie ci się wiodło, bo na wszystko wystarczy ci pieniędzy. 

PANNA

W tym tygodniu wszystko potoczy się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. W pracy szef będzie bardziej wyrozumiały i pozwoli ci nawet na drobny urlop, jeśli takowego będziesz potrzebować. Panny prowadzące własną działalność gospodarczą będą czerpać zadowolenie z realizacji planu. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia, zaspokoją swoje ambicje. W sprawach finansowych całkiem pomyślnie, bo możesz liczyć na dodatkowe profity. W weekend udadzą się wszelkie kursy i szkolenia. 

WAGA

Aura tego tygodnia przyniesie więcej energii. W pracy rozwiążesz konflikty ze współpracownikami, a rozmowy prowadzące do zgody będą niezwykle inspirujące. Wagi działające na swoim zrealizują swoje długofalowe plany, dzięki czemu ich firma wejdzie na wyższy szczebel. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mogą spodziewać się otrzymania dobrej pracy. W sprawach finansowych będziesz idealistą i wcielisz w życie swoje pomysły na lepsze gospodarowanie finansami. 

SKORPION

W pracy jak zwykle wiele spraw wymknie się spod kontroli, ale ty nie dasz się nikomu zmanipulować i wyjdziesz na swoje. Skorpiony prowadzące własne biznesy będą musiały zmienić kogoś do współpracy, bo obecna nie przynosi żadnych rezultatów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia pozwolą sobie na zrealizowanie ambicji. Jeśli nie znajdą w szybkim czasie dobrego wakatu same założą firmę. W finansach możesz spodziewać się sporych wydatków związanych z domem. 

STRZELEC

W tym tygodniu zaakceptujesz wszystko to, co przyniesie ci czas. W pracy pojawią się inspirujące idee, które zachęcą cię do działania i tworzenia. Możesz też liczyć na doskonałą kondycję zarówno fizyczną jak i intelektualną, dzięki czemu sporo zadań wykonasz ponad program. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą będą swobodnie korzystały z owoców własnej pracy, które przyniosą zadowolenie i satysfakcję. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nawiążą obiecujące znajomości. W finansach szansa na lepsze zarobki. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu kontroluj swoje zachowanie, bo wybuchowe uzewnętrznianie emocji może się dla ciebie źle skończyć. W pracy trudno będzie ci skupić się na tym co robisz, bo uznasz, że wykonywana profesja jest wbrew twojej woli i tak naprawdę chciałbyś robić coś innego. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą uzyskają pomoc w trudnej sytuacji, dzięki czemu nawet poważne problemy i trudności nie okażą się, aż takie straszne. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą mogły podjąć fizyczną pracę od zaraz. W sprawach finansowych to dobry moment na rozpoczęcie oszczędzania. 

WODNIK

Sierpniowa aura zaskoczy cię pozytywnymi wydarzeniami. W pracy z twojego otoczenia zniknie osoba, która narzucała ci poglądy, a z błahych powodów robiła problematyczne sprawy. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny myśleć bardziej globalnie, jeśli zależy im, by wyrwać się z zastoju. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie będą mogły zrealizować swojego celu z powodu nierealistycznych oczekiwań. W sprawach finansowych ucieszą cię dodatkowe środki na koncie. 

Sprawdź także: Krótka lista najbardziej zazdrosnych zodiaków

RYBY

W tym tygodniu wyjdą na jaw ukryte sprawy. W pracy zostawisz za sobą drobne kłopoty i skupisz się na tym, co najważniejsze, aby wzmocnić swoją pozycję. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą będą musiały wycofać się z jakiegoś biznesu i przerzucić na coś innego, bo finanse przynosić będą tylko straty. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie do końca będą wiedziały, w jakim zawodzie chcą pracować, a to utrudni im podjęcie czegokolwiek. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop finansowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy