Reklama

Reklama

Wróżka Aida zwróciła się z apelem do Polaków. Oto co wydarzy się w najbliższych tygodniach

Aida Kosojan-Przybysz ujawniła, na jakie zdarzenia powinniśmy przygotować się w ciągu najbliższych miesięcy. Ormiańska wizjonerka podzieliła się z fanami swoimi przeczuciami co do 2023 roku, określanego przez nią jako "Rok Klucza". Co przysienie nam Chiński Rok Królika, który rozpocznie się 22 stycznia? Przepowiednie Aidy na 2023 rok dają do myślenia!

  • Jasnowidzka Aida w Polsce zyskała ogromną popularność w 2019 roku. Zapowiedziała wówczas nadejście Roku Maski, który miał być "ostatnim rokiem takiego świata, jaki znamy". Jej wizja okazała się prorocza, bowiem w 2020 roku rozpoczęła się pandemia COVID-19, która całkowicie odmieniła nasze życie. 
  • Nie była to jednak jedyna trafna przepowiednia Aidy. Ormiańska wizjonerka miała również przeczucie co do kolejnych miesięcy, które określiła jako Rok Miecza. Wówczas ludzie mieli zacząć wychodzić na ulice, aby walczyć o swoje prawa i bronić wartości, w które wierzą. To proroctwo również się spełniło, dlatego fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych rad jasnowidzki.
  • Co wydarzy się w 2023 roku według Aidy Kosojan-Przybysz? Oto przepowiednie Aidy na 2023 rok, określany również jako "Rok Klucza".

Reklama

Wizjonerka Aida Kosojan - Przybysz o 2023 roku. Przed nami "Rok klucza"

Przepowiednie Aidy na 2023 rok odnoszą się do nadejścia Chińskiego Roku Królika, którego początek czeka nas już 22 stycznia 2023 roku. Wkrótce potem, około 4 lutego do naszego życia wstąpi zupełnie nowa energia, która może całkowicie odmienić nasze życie. 

W rozmowie live ze specjalistką od feng shui - Koriną Hortyńską, jasnowidzka Aida stwierdziła, że nowy rok 2023 będzie się jej zdaniem różnił od poprzednich. Określiła go więc jako Rok Klucza, który ma zamykać i otwierać ważne sprawy. 

Towarzysząca nam energia będzie się różnić diametralnie od tej, która wpływała na nas podczas zbliżającego się do końca Roku Tygrysa, określanego przez Aidę mianem "Roku Korytarza". 

Sprawdź: Wstrząsające przepowiednie Nostradamusa na 2023 rok

Wskazówki wizjonerki Aidy. To trzeba zrobić jeszcze w styczniu

Wizjonerka i jej rozmówczyni podkreśliły, że "Rok Korytarza", będący czasem poszukiwania i zmagań z samym sobą, należy pożegnać w odpowiedni sposób. Aby dobrze rozpocząć Chiński Rok Królika, warto oczyścić otaczającą nas przestrzeń, aby móc zrobić miejsce na nową energię. Trzeba więc zadbać o harmonię. 

Korina Hortyńska wyjaśniła, że Chiński Rok Królika to tranzytowy rok, przejścia i zamknięciem całych 20 lat i wejścia w nowy okres. Ekspertka doradziła, aby przede wszystkim doceniać siebie i starać się mówić rzeczy pozytywne, zamiast negatywnych. Dzięki temu można bowiem nawet odmienić swoje życie.

 

Przepowiednie Aidy na 2023 rok. Krótki horoskop na Chiński Rok Królika

Przepowiednie Aidy na 2023 rok są raczej optymistyczne. Zapowiadają bowiem więcej ciepła, troski i dobrej energii w relacjach z bliskimi. Ten czas będzie sprzyjał romansom, budowaniu związków miłosnych, a także zakładaniu rodziny. Drugiej połówki warto szukać właśnie teraz, ponieważ Chiński Rok Królika jest czasem płodności i obfitości. 

Powodzenie w realizacji celów zagwarantują nam spokój, harmonia i porządek, które będą najważniejszymi wartościami. Decyzje powinny być przemyślane. Odwaga i brawura na niewiele nam się zdadzą, bo największą siłą w Roku Klucza będzie nasza łagodność i dojrzałość.

Rozmowa z Koriną Hortyńską to jedną. Wcześniej jednak Aida podzieliła się jednak również innym, ważnym przesłaniem na najbliższe miesiące. W rozmowie z Odetą Moro odpowiedziała na pytanie o sytuację polityczną w Polsce. 

Zdaniem wizjonerki, w tej sferze powinniśmy zachować czujność, ponieważ zbliżające się wybory wywołają sporo emocji. "Walka będzie ostra" - stwierdziła wówczas, nie wykluczając, że dojdzie do złamania zasad. 

Poważnym problemem według przepowiedni Aidy na 2023 rok mogą być również kwestie ekonomiczne, przez które będziemy musieć oszczędzać na wielu produktach. Do tej pory ludzie bawili się pieniędzmi, teraz pieniądze bawią się ludźmi. Giełda może nas zaskoczyć, ceny również - podsumowała jasnowidzka. 

Może cię zainteresować: Rosyjska przepowiednia nowego rozbioru Polski

Co Aida powiedziała o 2022 roku? Czy jej przepowiednie się spełniły?

Aida Kosojan-Przybysz słynie z trafnych przepowiedni, jednak, czy jej wizje na 2022 rok również okazały się trafne? Niektórzy twierdzą, że jej przesłania na temat Roku Korytarza okazały się niespodziewanie trafne

Jasnowidzka zapowiadała bowiem, że w 2022 roku będziemy wędrowali przez korytarz życia, poszukując dla siebie odpowiednich drzwi i te wskazówki mają ostatecznie skierować nas w stronę przeznaczenia. Dla wielu osób miał być to czas przemiany wewnętrznej, zmiany pracy, miejsca zamieszkania czy partnera. 

W przepowiedniach na 2022 rok Aida ostrzegała nas również przed paraliżującym lekiem i trudnymi emocjami związanymi z przykrymi doświadczeniami. Mówiła o potrzebie bliskości wśród ludzi, która była nam potrzebna po pandemii. O spokoju i konieczności uzbrojenia się w cierpliwość, które są kluczem, aby wygrać walkę z przeciwnościami losu. 

W jej słowach o dobrym traktowaniu sąsiadów i kontaktów z nimi, a także wzajemnej pomocy niektórzy odnajdują odniesienie do tragicznych wydarzeń za naszą wschodnią granicą i pomocy Ukraińcom. 

Czytaj również: Kiedy nastąpi koniec świata? Najstraszniejsze proroctwa znanych "jasnowidzów"

***

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy