Wróżka Anne rozłożyła karty. Jeden znak czeka finansowa czkawka

Nowy miesiąc, nowa wypłata, nowe finansowe plany i nadzieje. Dla kogo pierwszy tydzień lipca okaże się czasem prosperity, a kto będzie musiał zacisnąć pasa? Wróżka Anne jak co tydzień postawiła karty i przygotowała horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku. Zerknij i sprawdź, co czeka twój portfel w najbliższych dniach.

Sprawdź swój horoskop finansowy
Sprawdź swój horoskop finansowy123RF/PICSEL

Sprawdź horoskop finansowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop finansowy dla Barana

Czwórka mieczy, odwrócona Kapłanka, dziewiątka  kielichów.

W tym tygodniu skupisz się na rozwijaniu swoich zdolności artystycznych. W pracy na etacie bieżące obowiązki wydadzą ci się zbyt męczące, ale nie uda się przed nimi uciec. Warto jednak robić sobie częstsze przerwy na kawę, a nie stracisz motywacji. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą powinny mieć na uwadze fakt, że ich umiejętności negocjacyjne będą teraz na wagę złota w biznesie. Warto wykorzystać swoje zdolności w komunikacji i podejmować decyzje, które będą korzystne dla Ciebie i Twoich partnerów biznesowych. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny uważać, co komu obiecują. W sprawach finansowych unikaj szybkich zakupów!

Horoskop finansowy dla Byka

Szóstka buław, dwójka mieczy,  Król mieczy.

Lipcowa aura zachęci cię do zainwestowania w rozwój swoich talentów, aby osiągnąć swoje cele. W pracy na etacie rób tylko to, co do ciebie należy i nie bierz na siebie cudzych obowiązków, tylko dlatego, bo boisz się, że jak odmówisz to ten ktoś się na ciebie obrazi. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny wykorzystać swoje pomysły i wizjonerski sposób myślenia, aby przyciągnąć nowe możliwości. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą pełne zapału i kreatywności, co pomoże im wyróżnić się wśród innych kandydatów. W sprawach finansowych pociąg do luksusu może mocno nadszarpnąć twój budżet.

Horoskop finansowy dla Bliźniąt

Odwrócony Paź buław, Księżyc, piątka denarów.

W tym tygodniu pośpiech i stres mogą negatywnie odbić się na twoim nastroju. W pracy na etacie nie pozwól sobie na to, aby niewłaściwe osoby mieszały się w Twoje sprawy. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą będą starały się ustrzec od przykrych niespodzianek związanych z płynnością finansową. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny być dobrej myśli, bo zrobią pozytywne wrażenie na potencjalnym pracodawcy. W sprawach finansowych staraj się rozsądnie gospodarować posiadaną gotówką i nie pozwalaj sobie na zbędne wydatki.

Które znaki zodiaku mogą liczyć na finansowy sukces?
Które znaki zodiaku mogą liczyć na finansowy sukces?123RF/PICSEL

Horoskop finansowy dla Raka

Dziewiątka denarów, Król buław, trójka kielichów.

W  tym tygodniu nie bój się ryzyka i podążaj za swoimi ambicjami. W pracy na etacie zainwestuj w rozwój swoich umiejętności i pamiętaj, aby być stanowczy w podejmowaniu decyzji. Raki prowadzące własną działalność gospodarczą powinny w obecnym czasie skupić się na budowaniu zaufania i lojalności w relacjach z partnerami biznesowymi. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny zadbać o swój image i szukać pracy na różnych platformach internetowych, a zdobędziesz wakat o którym marzysz od dawna. W sprawach finansowych możesz mieć drobne problemy z płynnością, jednak wyjdziesz z nich obronną ręką.

Horoskop finansowy dla Lwa

As kielichów, Królowa kielichów, dziesiątka denarów.

Lipcowa aura przyniesie wiele okazji do nawiązania nowych kontaktów zawodowych i poszerzenia swojego kręgu biznesowego. W pracy na etacie twoje pomysły przeniosą ci uznanie przełożonych, ale koledzy z zespołu będą patrzeć na ciebie zazdrosnym okiem. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą mogą liczyć na wiele nowych możliwości biznesowych. Bądź elastyczny i otwarty na nowe pomysły, które mogą przynieść Ci  więcej klientów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zdobędą więcej motywacji do szukania właściwego wakatu. W sprawach finansowych nie daj się wykorzystać, bo pojawią się propozycje szybkich zarobków, które w rezultacie okażą się stratą.

Horoskop finansowy dla Panny

Siódemka  kielichów, trójka denarów, piątka kielichów.

Aura tego tygodnia przyniesie spadek sił witalnych. W pracy na etacie mierz siły na zamiary i nie obiecuj niczego, czego z góry wiesz, że nie zrobisz. Panny prowadzące własną działalność gospodarczą powinny skupić się na swoim celu biznesowym i nie dać się rozpraszać. Wasza determinacja przyniesie Wam sukces oraz wzrost finansowy. Osoby spod tego znaku poszukujące pracy będą docenione przez potencjalnych pracodawców.  Warto skupić się na podkreśleniu swoich umiejętności i doświadczenia, aby maksymalnie wykorzystać okazję, jaka się tobie pojawi. W sprawach finansowych warto poszukiwać różnych przecen w Internecie, bo można sporo zaoszczędzić.

Horoskop finansowy dla Wagi

Kapłan, odwrócona czwórka buław, Rycerz kielichów.

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie refleksji nad zawodowymi celami. W pracy na etacie to dobry moment, aby wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne i zgodnie współpracować z innymi. Wagi prowadzące własną działalność gospodarczą będą musiały zmierzyć się z nieuczciwą konkurencją, która będzie próbowała podkopać ich dobrą opinię i zaniżyć ceny. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały okazję eksplorować różne ścieżki kariery i odkryć swoje ukryte talenty. W sprawach finansowych tydzień sprzyjał będzie zdobywaniu dodatkowej gotówki, która może sprawnie pokryć twoje zadłużenia.

Horoskop finansowy dla Skorpiona

Odwrócone Słońce, trójka  mieczy, odwróceni Kochankowie.

W tym tygodniu twoja intuicja biznesowa będzie na szczycie. Posłuchaj swojego wnętrza i zaufaj swoim instynktom. W pracy na etacie uważaj na błędną ocenę faktów, bo potem nie będzie można tego odwrócić. Niektóre Skorpiony będą miały zagrożenie redukcją!. Jeśli zaś prowadzisz własny interes, to będziesz miał w sobie sporo zdolności do przeciwstawienia się niesprzyjającym okolicznościom i wyrwania z marazmu biznesowego. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mają szansę na "skokowy" rozwój zawodowy. Chwyć byka za rogi!. W sprawach finansowych niestety na koncie mniej pieniędzy niż zwykle.

Horoskop finansowy dla Strzelca

Królowa mieczy, Paź denarów,  odwrócona dziewiątka  buław.

To idealny tydzień na małą rewolucję. W pracy na etacie wykorzystaj swoje umiejętności przywódcze i inspiruj innych wokół siebie. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą będą ćwiczyć trudną sztukę zdobywania klienta, a metodą prób i błędów podejmować kolejne działania. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zamiast podjąć wakat rozpoczną pracę na własny rachunek. W sprawach finansowych unikaj nadmiernego wydawania gotówki na przyjemności, bo potem możesz mieć problem z opłaceniem wszystkiego na czas.

Horoskop finansowy dla Koziorożca

Cesarzowa, odwrócone sześć kielichów, Rydwan.

W tym tygodniu będziesz pewny siebie i nie zawahasz się  przed podejmowaniem ryzyka. W pracy na etacie podejmiesz określone działania z pasją i zaangażowaniem, aby przyciągnąć nowe możliwości i projekty. Pod koniec tygodnia bądź też otwarty na współpracę z innymi i korzystaj z ich wsparcia. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą powinny być bardziej asertywne i zręcznie wyplątać się z interesów, które są słabo opłacalne i zajmują mnóstwo czasu. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia rozpoczną wakat w małej firmie, gdzie szybko będą się wspinać po szczebelkach kariery. W sprawach finansowych dzięki małej reorganizacji unikniesz kłopotów.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Horoskop finansowy dla Wodnika

Siódemka mieczy, Koło fortuny, czwórka denarów.

Ten tydzień będzie dla Ciebie czasem koncentracji i skupienia. W pracy na etacie skoncentruj się na wyznaczonych celach i pracuj systematycznie, a nie będziesz miał zaległości. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą wybrną z trudnych sytuacji związanych z mało opłacalnymi kontraktami. W piątek to dobry dzień na spotkania z klientami i reklamowania siebie. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia na rozmowach o pracę powinny być bardziej rzeczowe, a postawią na swoim. W  sprawach finansowych szukaj sposobu na poprawę bytu, bo jeszcze trochę, a będziesz musiał zacząć pożyczać, aby zrobić wszystkie opłaty.

Horoskop finansowy dla Ryb

Odwrócona  piątka mieczy, Siła, ósemka kielichów.

Aura tego tygodnia zachęci cię do aktywniejszego planowania. W pracy na etacie Twoja  zdolność do pracy w zespole będzie kluczem do sukcesu w karierze, którą od miesięcy strasz się rozwinąć. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą utkną na papierkowej robocie, ale nie masz wyjścia i trzeba będzie to wreszcie ogarnąć, bo jak zrobią się jeszcze większe zaległości to możesz narobić sobie problemów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zyskają poparcie ze strony wpływowego dyrektora. W sprawach finansowych nie przejmuj się zbyt wysokimi wydatkami, bo już wkrótce twoje zarobki poprawią się.

Tomasz Schuchardt o rodzinnej miejscowości: Miałem jakiś kompleks pochodzeniaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas