Wróżka Anne zdradza, co nas czeka w najbliższych dniach. Mówi m.in. o wyzwaniach

Czego możemy spodziewać się od losu w najbliższych dniach? Zerknij poniżej i sprawdź swój horoskop tygodniowy ogólny od wróżki Anne.

Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Anne
Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny na 17-23.06.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

W tym tygodniu skupisz się na relacjach z ludźmi. W pracy nie bierz na siebie dodatkowych obowiązków, bo wcale nie będziesz miał ochoty ich wykonywać. Zajęte Barany będą strapione nierozwiązaną kwestią z przeszłości, która psuje im nastrój w obecności partnera. Wolne zaś będą unikać skomplikowanych znajomości. Weekend sprzyjał będzie aktywnemu spędzaniu czasu i dbaniu o formę.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Aura tego tygodnia nastroi cię pozytywnie do życia. W pracy będzie szansa znalezienia ciekawej oferty dodatkowych zarobków. Zajęte Byki poczują się jak nowo narodzone, bo ich związek stanie się bardziej ożywiony, a nuda gdzieś wyparuje. Wolne zaś na swojej drodze spotkają młodszą osobę, która z wielkim zapałem będzie próbowała zdobyć ich serce. W weekend trzymaj nerwy na wodzy i nie daj się sprowokować!.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

W tym tygodniu będziesz uczuciowy, ale też niespokojny. W pracy pojawią się sytuacje wymagające natychmiastowego rozwiązania, jednak połowa zespołu nie będzie chciała ze sobą współpracować. Zajęte Bliźnięta powinny wreszcie zachęcić partnera, aby razem zrobić coś ekscytującego i ruszyć się z kanapy w kącie pokoju. Wolne zaś mogą poznać kogoś interesującego, jednak jeśli  będzie to Baran, to nie wchodź bliżej w tę relację, bo się sparzysz.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Już od samego poniedziałku będziesz pełen sprzeczności. W pracy zrobisz niemałe zamieszanie, bo sam nie będziesz wiedział, czego chcesz. Zajęte Raki będą rozkojarzone, bo ich myśli skierowane będą na wydarzenia z przeszłości o kimś, z kim drogi już dawno temu się rozeszły. Wolne zaś poznają kogoś, kto będzie chciał ich rozpieszczać. W weekend nabierzesz ochoty, by pójść na wycieczkę lub pojeździć na rowerze.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

W tym tygodniu dopisze ci poczucie humoru. W pracy będziesz bardziej wyrozumiały wobec innych więc przymkniesz oko na  drobne błędy kolegów z zespołu. Zajęte Lwy znudzone życiem codziennym będą starały się wymyślić jakąś ciekawą atrakcję, jednak partner może z nimi nie współdziałać. Wolne zaś zupełnie przypadkiem poznają osobę, która ich zauroczy od pierwszej chwili, ale po kilku  randkach pojawi się irytacja, nad którą trudno będzie ci zapanować.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie nawiązywaniu kontaktów i inwestowaniu w nowoczesne dziedziny. W pracy będziesz musiał  wystąpić publicznie, ale dobrze ci to pójdzie i zostaniesz doceniony. Zajęte Panny staną się bardziej wybredne i zaczną wytykać partnerowi błędy, które do tej pory im nie przeszkadzały. Wolne zaś będą miały szczęście do potencjalnych partnerów zagranicy. Zanim wejdziesz w bliższą znajomość warto się zastanowić czy ona ma jakiś sens.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Czerwcowa aura przyniesie nowe miłe znajomości. W pracy będzie to czas spotkań z ważnymi klientami, z którymi jest szansa na rozpoczęcie współpracy. Zajęte Wagi będą mogły liczyć na przychylność ze strony partnera, który będzie wspierał ich w potrzebie. Wolne zaś mogą spodziewać się ożywienia w życiu uczuciowym. W weekend pozwól sobie na odrobinę luksusu i nie żałuj kasy na swoją wygodę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

W tym tygodniu poradzisz sobie z wszystkimi problemami, które trzeba będzie rozwiązać. W pracy całkiem spokojnie, chociaż denerwować cię może czyjaś niekompetencja, która wpływa na szybkość twojej roboty. Zajęte Skorpiony będą starały się wytłumaczyć partnerowi jak ważny jest wspólnie spędzany czas, choć ten będzie tego unikał. Wolne zaś zaczną randkować z kimś, kto będzie grał na dwa fronty.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Początek tygodnia zaskoczy cię kilkoma miłymi sytuacjami, ale już od środy czeka cię więcej obowiązków, z których nie będziesz zadowolony, jednak nie masz wyjścia i nie możesz się ich pozbyć. Zajęte Strzelce będą unikać szczerości, aby partner nie dowiedział się o kilku grzeszkach, jakie mają na sumieniu. Wolne zaś powinny unikać znajomości z sieci, jeśli ona nie przynosi żadnych perspektyw.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Czerwcowa aura zachęci cię do stawienia czoła wyzwaniom. W pracy będziesz musiał podjąć kilka znaczących decyzji, jednak czasu na zastanowienie nie będzie i trzeba będzie zaufać swojej intuicji. Zajęte Koziorożce będą chciały schować się z ukochaną osobą w domu, choć ta będzie miała ochotę na czas spędzamy w towarzystwie. Wolne zaś powinny unikać randkowania ze Strzelcem, który zatrzyma się przy nich tylko na chwilę.

Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>
Wszystko o znakach zodiaku. Sprawdź>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie poprawie relacji rodzinnych. W  pracy zapowiadają się napięcia we współpracy z ludźmi lub w kontaktach z klientami, ale ty sobie z nimi poradzisz. Zajęte Wodniki będą zadowolone, bo ich związek będzie rozwijał się prawidłowo, a wspólne zainteresowania jeszcze bardziej ich do siebie zbliżą. Wolne zaś poznają kogoś, kto pomoże im w wielu sprawach.  W weekend ułatwisz sobie codzienne obowiązki.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

W tym tygodniu weźmiesz trudne sprawy w swoje ręce. W pracy nerwowe sytuacje zaczną układać się po Twojej myśli, bo pomysły, na jakie wpadniesz przyniosą dobre rozwiązania. Zajęte Ryby powinny unikać przekonywania partnera do swoich racji, bo tylko niepotrzebnie powstają między nimi spory. Wolne zaś w poszukiwaniu miłości zaczną intensywnie działać w sieci,  jednak powinny być ostrożne, bo wpadną w sidła uwodziciela.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas