Wróżka Anne zdradza, co nas czeka w tym tygodniu. Mówi o "dodatkowym groszu"

Czego w kwestiach finansowych możemy spodziewać się między 17 a 23 czerwca? Zerknij poniżej i sprawdź swój horoskop finansowy od wróżki Anne.

Horoskop tygodniowy finansowy od wróżki Anne
Horoskop tygodniowy finansowy od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy finansowy na 17-23.06.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Czerwcowa aura pomoże ci w zdobyciu popularności i rozwoju w dziedzinach artystycznych. W pracy na etacie uważaj, aby nie nadużywać własnej władzy wobec innych, bo w najmniej oczekiwanym momencie obróci się to przeciw tobie. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą intuicyjnie wyczują trendy klientów i szybko się do nich dostosują. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny wykorzystać swoje predyspozycje do pracy umysłowej, aby zdobyć wyższy wakat. W sprawach finansowych z łatwością zarobisz większe pieniądze, jednak sporo z nich pójdzie na przyjemności i podróże.

Horoskop tygodniowy dla Byka

W tym tygodniu będziesz kreatywny. W pracy na etacie łatwo sięgniesz po nowe wiadomości, które pomogą ci w rozwoju kariery. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą mogą liczyć na wsparcie i fachową poradę jak rozwinąć biznes. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia spotkają ludzi, którzy zainspirują ich do spełniania marzeń związanych z otworzeniem własnej firmy. W sprawach finansowych musisz zwracać uwagę na swoje pieniądze, bo wciąż są nie najlepsze  i trzeba odpowiednich działań, aby je poprawić.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Czeka cię tydzień pełen niespodziewanych sytuacji. W pracy na etacie poczujesz całkowity zawrót głowy, bo pewne wydarzenia będą zmieniać się szybko, a ty nie będziesz mógł za nimi nadążyć. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą odkryją wiele fascynujących zagadek, które mogą wykorzystać jeśli chodzi o prowadzenie firmy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia mają szanse podjąć wakat w firmie z potencjałem. W sprawach finansowych sporo kasy wydasz na luksusy, bo będziesz miał ochotę się nimi pocieszyć. W niedziele unikaj dyskusji o pieniądzach, tylko popsujesz sobie nerwy.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu będziesz musiał okiełznać i dobrze ukierunkować rozpierającą cię energię. W pracy na etacie masz szansę wiele zdziałać i zyskać, jeśli przejdziesz od słów do czynów. Raki prowadzące własną działalność gospodarczą wyprostują najtrudniejsze problemy, jakie miała ich firma. Warto wyciągnąć z szuflad dawne pomysły, odświeżyć i nadać im nowy format. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą uczyły się nowych rzeczy i poszerzały swoje horyzonty, aby sięgnąć wyżej. W sprawach finansowych pojawi się szansa na zdobycie dodatkowego grosza.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Aura tego tygodnia pomoże ci odzyskać równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. W pracy na etacie pozwól sobie na dodatkowy rozwój, który może ci przynieść wyższą pozycję. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny brać na siebie zbyt wielu męczących spraw, bo nie uda im się ze wszystkim wyrobić na czas. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zdobędą wakat związany ze sztuką. W sprawach finansowych złagodzisz problemy będące wynikiem zadłużenia. W weekend unikaj dużych zakupów, bo znów osłabisz swój budżet.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Czerwcowa aura zwróci twoją uwagę na ważne sprawy społeczne. W pracy na etacie zaczniesz coś nowego, co przysłuży się firmie, w której pracujesz. Panny prowadzące własną działalność gospodarczą muszą być ostrożne, bo na ich drodze pojawi się przeciwnik silniejszy, którego w drodze rywalizacji nie łatwo będzie pokonać. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia sprytem rozwiążą swoje problemy bezrobocia. W sprawach finansowych przemyślisz sobie swój budżet i postanowisz wprowadzić zmiany mające na celu zorganizowanie więcej kasy na przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Przed tobą pracowity tydzień. W pracy na etacie otwórz się na nowości i nie pozwól, aby ktoś z zespołu wtrącał się w twoje sprawy i kazał ci robić coś, na co akurat nie masz ochoty, a nie jest to w zakresie twoich obowiązków. Wagi prowadzące własną działalność gospodarczą zostaną zaatakowane przez konkurencję i tylko sprytem uda im się ją pokonać. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia wykorzystają swoje zdolności intelektualne na zdobycie wymarzonego wakatu. W sprawach finansowych możesz liczyć na dodatkowe środki, jeśli uwolnisz się od złych nawyków i zerwiesz niewygodne umowy.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Aura tego tygodnia upłynie w miłej atmosferze. W pracy na etacie załatwisz wszelkie sprawy, które spędzały ci sen z powiek i zdobędziesz ważne informacje. Skorpiony prowadzące własną działalność gospodarczą poradzą sobie z różnymi trudnymi obowiązkami więc znajdą odrobinę czasu na odpoczynek. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny być ostrożne w podróży, bo zbyt duża prędkość na drodze może sprawić im wiele kłopotów. W sprawach finansowych możesz cieszyć się możliwościami zdobywania większych pieniędzy, co przyniesie ci zabezpieczenie materialne. 

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

W tym tygodniu skup się tylko na tym, co jest dla ciebie naprawdę ważne. W pracy na etacie będzie ci zależeć na świętym spokoju i możliwości robienia tego, co do ciebie należy. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą będą miały dobry czas na załatwianie urzędowych formalności. W piątek zasłużysz na uznanie i wdzięczność od hojnego klienta. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny korzystać z okazji do sezonowego zarobku. W sprawach finansowych sypniesz groszem na różne atrakcje, które mają ci zapewnić przyjemność w konsumpcyjnym stylu życia.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

W tym tygodniu odkryjesz, że nie opłaca się leniuchować nawet w sezonie letnim. W pracy na etacie bezbłędnie odczytasz intencje innych i nie pozwolisz się wmanewrować w nudne obowiązki. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą będą czytać w myślach klientów, dzięki czemu uda im się przyciągnąć ich do siebie. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą szukały bardziej rozwijającego zajęcia niż do tej pory miały. W sprawach finansowych nie bądź aż tak brutalny w oszczędzaniu, bo to tylko pozbawia cię radości z życia.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie nowym znajomościom zawodowym. W pracy na etacie będziesz myślał o służbowych planach, które trzeba wykonać, a na które nie bardzo masz ochotę, ale szef oczekuje od ciebie sprawozdania. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą zainwestują w nowe umiejętności, które służą do rozwoju firmy, zwłaszcza jeśli jest to działalność jednoosobowa. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia podejmą wakat w zupełnie innym kierunku niż rozwijały się do tej pory. W sprawach finansowych będziesz niezadowolony, bo opłaty za rachunki zaczynają cię irytować i nie wiesz, jak zmniejszyć koszty.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

W tym tygodniu będziesz wdrażał w życie swoje plany finansowe. W pracy na etacie podejmiesz ważne decyzje związane z karierą, które mają ci przynieść większy autorytet. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą będą pełne optymizmu podczas wykonywania trudnych zadań związanych ze znalezieniem lukratywnych kontraktów. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia powinny uważać, żeby nikt nie wykorzystał ich chęci zarobienia. W sprawach finansowych uporasz się ze wszelkimi opłatami na czas, nie robiąc sobie żadnych zobowiązań.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}