Reklama

Reklama

Wydarzy się 18 grudnia. Sprwadź swój horoskop na niedzielę

Horoskop dzienny na 18 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira. Sprawdź, co wydarzy się w niedzielę.

 

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - BARAN

To będzie dla Ciebie dość twórczy dzień. Mimo że będzie się działo wszystko powoli, to jednak pewne pokłady energii trzeba będzie z siebie wykrzesać. Z tego też tytułu możesz wejść w chwilowe konflikty ze swoimi domownikami, bowiem oni, będą mieli na dziś zgoła zupełnie inne oczekiwania od dnia, niż Ty. W pewnym momencie trzeba będzie zasiąść przy okrągłym stole i ustalić plan działania, trzymać się go, a jeśli trzeba, wypracować kompromisy. W ten sposób wszyscy dojdą ze sobą do porozumienia, każdy dostanie to, czego będzie oczekiwał, a dzień zakończy się wspólną kolacją.

Reklama

Polecamy: Horoskop na święta Bożego Narodzenia dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - BYK

Masz dziś szansę nadać zupełnie inny kurs swoim sprawom. Dotyczyć mogą one każdej dziedziny, w której Ty się poruszasz. Wykorzystaj ten dzień na zmiany. Poczuj swoją wewnętrzną harmonię, która popchnie Cię do zmian. Zacznij od siebie, od swojego wnętrza. Odpowiedz sobie na pytanie, co mogę zmienić w sobie? Jak potem przenieść to na inne dziedziny, a nawet na innych ludzi? Twoje szlachetne podejście spowoduje, że znajdziesz wielu zwolenników, bowiem osoby zauważą zmiany i dotrze do nich, że są one dobre.

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

 Masz dziś szansę na poznanie kogoś, kto wreszcie w pełni Ciebie zaakceptuje oraz okaże się osobą dbającą o innych. O Ciebie też dbać będzie. Z niewinnego flirtu, jaki to miał być właśnie, znajomość ta przerodzi się w bardzo fajną relację. Dzisiejsza randka dowiedzie właśnie tego. Musisz zrobić wszystko, by na nią pójść. Nie przełóż jej na inny czas. Więcej taka okazja może się nie powtórzyć. Dlatego, jeśli ktoś dziś będzie chciał odwieść Cię od pójścia na randkę, powiedz mu stanowczo "nie" i koniec.

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - RAK

Nastaw się dziś pozytywnie na nowy tydzień pracy. Zaczynasz od jutra. Dobrze sobie zaplanuj wszelkie działania, postaraj się nie robić od samego początku zaległości, tylko zawsze bądź ze wszystkim na bieżąco. Pamiętaj, że jesteś profesjonalistą i jesteś pewien swoich kompetencji. Nikt niczego Tobie nie zarzuci, bo zawsze wiesz co i jak. To bardzo dobrze. Zostaniesz też zauważony w tym co robisz. To zwiastuje zbliżające się dla Ciebie profity, z których czerpać będziesz mógł garściami. Możesz pomyśleć o tymczasowym a nawet jednorazowym dodatkowym źródle dochodu.

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - LEW

To może być Twój bardzo udany dzień pod względem towarzyskim. Warto nadrobić zaległości interpersonalne. Spotkaj się z kimś, kogo już dawno nie widziałeś, drogi Lwie. Warto dowiedzieć się co słychać u tej osoby, może okazać się, że właśnie ona dziś czeka na telefon od Ciebie, gdyż pragnie się z Tobą spotkać. Takie spotkania bardzo ubogacają nas duchowo, a jak wiadomo rozwój duchowy jest równie ważny jak i fizyczny. Wieczór zaś spędź ze swoją ukochaną osobą. Wspólna kolacja, a potem nadrabianie książkowych zaległości to opcja dla dwojga, która sprawdza się zawsze. 

Zobacz też: Prezent na święta dla 12 znaków zodiaku. Co kupić Rybie, a co Skorpionowi?

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - PANNA

Nie oglądaj się za siebie i nie rozpamiętuj dawnych spraw ani dawnych urazów do innych ludzi. Dziś masz spokojny dzień. Oczyść umysł od negatywnych myśli, staraj się patrzeć do przodu. Rozpamiętywanie przeszłości nie ma sensu, to tylko niepotrzebne rozdrapywanie ran, to już było i nie masz na to wpływu. Ale wpływ masz na to, co przed Tobą. Możesz zmienić coś, bo to się jeszcze nie wydarzyło. Bądź zatem panem losu i rób tak, by było tylko dobrze. Pozbądź się wszelkiej złości i nienawiści, odpocznij dziś i wejdź w nowy tydzień z ogromnym optymizmem i czystym sercem.

Sprawdź: Cygański rytuał bogactwa. Sprawdzony sposób na przyciąganie pieniędzy

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - WAGA

 Mimo wolnego dnia Twoje samopoczucie nie będzie najlepsze. Prawie cały dzień prześpisz. Niby dobrze, ale powinno to też być powodem do niepokoju. Uskarżasz się na bóle głowy i zatok. Mogą tego być różne przyczyny. Zadbaj o swój organizm. Postaraj się w ciągu kilku dni umówić wizytę u lekarza i zbadać głowę oraz zatoki. Nieleczone mogą być przyczyną wielu innych schorzeń. Na razie zadbaj o siebie. Sporo wypoczywaj, wprowadź odpowiednią dietę dostosowaną najlepiej do pory roku i po prostu się jej trzymaj, a lekarza umów jak najszybciej się da.

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - SKORPION

Bądź dziś, Skorpionie, asertywny. Niech ten dzień będzie tylko Twój, w końcu nie zawsze trafia się tyle wolnego. Jesteś dla siebie najważniejszy i musisz zadbać o swoje własne sprawy. Nie daj się dziś za bardzo wykorzystywać swoim domownikom. Niech każdy z nich znajdzie sobie miejsce. Oczywiście, zrodzić to może trochę konfliktowych sytuacji, ale Ty nie masz się czym przejmować. Poczuj dziś swoją wewnętrzną harmonię, zadbaj o siebie i zajmij się tylko sobą. Może rozwiniesz dzięki temu jakieś nowe, dotąd nieznane w Tobie, umiejętności albo odkryjesz nowe hobby dla siebie.

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - STRZELEC

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że niczego dziś nie przyspieszysz ani też nie opóźnisz. Musisz pogodzić się z tym, że wszystko płynie swoim własnym nurtem i w swoim tempie. Najlepiej teraz dla Ciebie to robić to, co dotychczas, bo i tak nie masz wpływu na dzisiejszy bieg zdarzeń. Usiądź sobie w wygodnym fotelu, poczytaj coś ciekawego, zaparz wcześniej kubek gorącej herbaty i po prostu delektuj się dniem. Nie daj go sobie niczym zmącić. Poczujesz się zdecydowanie lepiej.

Zobacz też: 8 to najpotężniejsza liczba w numerologii. Te osoby mogą władać światem

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

Mimo wielu zaproszeń na spotkania towarzyskie będziesz dziś, Koziorożcu, odmawiał zainteresowanym Twoją osobą. Trochę to może być stratne dla Ciebie, gdyż ciekawe osoby mogą już więcej się nie odezwać, zniechęcone porażką. Ale dziś masz czas samotności i jest Ci z tym dobrze. Realizujesz się po swojemu i w swoim tempie. To nie Twój dzień na randki i inne spotkania. Skupiasz się dziś na sobie i innych swoich bliskich, a spotkania towarzyskie i randkowanie, zostawisz sobie na inny termin. Co się odwlecze to nie uciecze

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - WODNIK

Zajmiesz się dziś profilaktyką zdrowotną siebie i swojej najbliższej rodziny. Przy wspólnym stole ustalicie najpierw, czy coś kogoś boli albo, czy dolega komuś cokolwiek. Potem przygotujecie plan działania na wypadek nagłych zachorowań. W myśl maksymy, że lepiej zapobiegać niż leczyć, zapiszecie się na kontrolne badania do swojego lekarza rodzinnego. Zaczniecie od dziś dbać o siebie. Zmienicie nawyki żywieniowe. Zaczniecie częściej bywać na świeżym powietrzu a poobiednie, niedzielne spacery od dziś staną się Waszą codziennością.

Czytaj też: Znaczenie run i horoskop runiczny na 2023 rok dla wszystkich znaków

Horoskop na 18 grudnia 2022 r. - RYBY

Zaskoczysz dziś pozytywnie swojego partnera. To, co dziś dla niego przygotujesz, zostanie bardzo pozytywnie odebrane, do tego stopnia, że ośmieli go i pobudzi do działania i sam też przygotuje coś fajnego od siebie. Okaże się, że nie miałaś się co bać, Rybo, bo dzięki tym zabiegom Wasza relacja nabierze jeszcze więcej kolorytu i będzie rozkwitać z każdą chwilą jeszcze mocniej. Wszyscy inni mogą od Was uczyć się tego, jak troszczyć się o siebie wzajemnie i okazywać sobie szacunek.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy