Reklama

Reklama

Zacznie się 19 września. Sprawdź swój horoskop tygodniowy

- Aura tego tygodnia przyniesie dobrą energię dla wielu znaków zodiaku - przyznaje wróżka Anne. Zodiakalne Bliźnięta będą musiały podjąć poważne decyzje, Barany mogą liczyć na zastrzyk adrenaliny, a zajęte Ryby znajdą wyjście z dość skomplikowanej sytuacji. Co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach? Sprawdź horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne.

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - BARAN

Wrześniowa aura przyniesie dobrą energię w działaniu. W pracy pozytywnie zakończysz rozpoczęte wcześniej zadania. Zajęte Barany poczynią takie kroki, które podniosą poziom adrenaliny ich związku, ale potrzebna im ona będzie celem sprawdzenia się i wzajemnego zrozumienia. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto nastręczy im nie mało kłopotów. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - BYK

 W tym tygodniu czeka cię mniej zmartwień. W pracy wszystko się ułoży zgodnie z planem i nie będziesz musiał się niczym martwić na zapas. Zajęte Byki potrzebują trochę więcej cierpliwości, ale powinny być pewne, że problemy materialne, które wpływają negatywnie na wasz związek, niebawem się skończą. Wolne zaś będą starały się zachować niezależność za wszelką cenę i trudno im będzie komukolwiek namówić ich do randki, czy w ogóle przeżywania miłości. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu staniesz przed koniecznością podjęcia dalekosiężnych decyzji, z którymi nie wolno zwlekać. W pracy otworzą się przed tobą nowe możliwości, okazje, których nie powinno się przepuścić. Zajęte Bliźnięta mogą liczyć na lepszą atmosferę, dzięki podjętemu wcześniej wysiłkowi i naprawieniu spięć, które towarzyszyły wam od dłuższego czasu. Wolne zaś ze strachu przed miłością zmarnują okazję do poznania całkiem ciekawej osoby. 

Reklama

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - RAK

Aura tego tygodnia przyniesie skupienie na ognisku domowym i życiu codziennym. W pracy wykonasz tylko to, co do ciebie należy i nie będziesz brał na siebie więcej obowiązków, zwłaszcza jeśli one miałyby się wiązać z robotą po godzinach. Zajęte Raki będą starały się spędzić więcej czasu z partnerem, a to, co budzi w nich obawy, szybko zostanie wyjaśnione. Wolne zaś uwikłają się w tajemniczy romans, który mocno może skomplikować ich życie. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - LEW

W tym tygodniu cieszyć cię będą osiągnięte sukcesy. W pracy podejdziesz realnie do swojego stanowiska i przestaniesz marzyć o rzeczach nieosiągalnych. Zajęte Lwy mogą liczyć na chwilę pełne radości i romantyczności pod warunkiem, że same będą miały na to ochotę. Wolne zaś ponownie zejdą się z przeszłością. Muszą jednak liczyć się z tym, że po drodze tego zejścia przytrafią się małe niepowodzenia. 

Czytaj równieżWróżka Aida: “Dzień wyjątkowych znaków”. Oto co należy robić

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - PANNA

Wrześniowa aura przyniesie ci więcej pewności siebie. W pracy znikną chwilę zwątpienia i pojawi się równowaga w działaniu. Zrobiłeś wszystko, co potrzebne do otrzymania obecnej pozycji i teraz będziesz mógł cieszyć się z pozytywnych efektów. Zajęte Panny będą zmęczone stresami dnia codziennego i zapragną wreszcie popracować nad lepszą atmosferę w relacji. Wolne zaś będą miały sporo szczęścia i bo nie muszą już samotnie iść przez życie. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - WAGA

Aura tego tygodnia zachęci cię do pokonywania przeszkód. W pracy będziesz musiał się mierzyć z tyranią szefa, ale uda ci się wybrnąć z tej trudnej sytuacji bez szwanku. Zajęte Wagi obudzą w sobie więcej pożądania i zrozumieją, że łączy ich nierozerwalna więź z partnerem. Wolne zaś będą miały zielone światło do poszukiwania miłości. W weekend skupisz się na własnych przyjemnościach. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - SKORPION

W tym tygodniu będziesz ambitny w swoich poczynaniach. W pracy zrozumiesz, że do tej pory miałeś zbyt wąskie spojrzenie na swoją karierę i zapragniesz to zmienić. Zajęte Skorpiony dowiedzą się szokującej prawdy o swoim partnerze, ale wyjdzie im to na dobre. Wolne zaś pozbędą się narzuconych sobie ograniczeń i zdecydują się na poszukiwanie miłości w sieci. W weekend będziesz musiał zmienić nagle swoje plany.

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - STRZELEC

W tym tygodniu połączysz ze sobą przeciwieństwa. W pracy wszystko, czego się podejmiesz, zaowocuje powodzeniem. Zajęte Strzelce przestaną się zmagać z niedomówieniami i zaczną być bardziej szczere z partnerem, a on odwdzięczy się im tym samym. Wolne zaś będą miały do wyboru aż dwie osoby w miłości, niestety trudno im się będzie zdecydować na jedną z nich. W weekend wybierz się do lasu i zregeneruj siły. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - KOZIOROŻEC 

Aura tego tygodnia przyniesie dobrą energię. W pracy trudno ci będzie usiedzieć w jednym miejscu, a codzienne obowiązki szybko będą cię nudzić. Zajęte Koziorożce będą musiały popracować nad swoją zazdrością, która wprowadzi chaos ich w związku. Wolne zaś na swojej drodze spotkają ciekawą osobę, jednak trudno im będzie tolerować ich przeszłość. W weekend pozwól sobie na więcej luzu. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - WODNIK

W tym tygodniu wykażesz się inicjatywą w działaniu. W pracy pozbędziesz się niepokoju związanego z niestabilnością i udowodnisz innym, jak jesteś ważny w procesie funkcjonowania firmy. Zajęte Wodniki będą zadowolone z dobrze prosperującego związku, a wspólne rozmowy dodatkowo go umocnią. Wolne zaś poznają kogoś, kto wpadnie im w oko, ale niestety rozbieżność osobowości spowoduje, że ta znajomość długo nie potrwa. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 września 2022 r. - RYBY

Czeka cię spokojny tydzień. W pracy uważaj na wypowiedziane przez siebie słowa, bo w późniejszym czasie mogą one obrócić się przeciw tobie. Zajęte Ryby znajdą wyjście z ciężkiej sytuacji, jaka ostatnio była w ich związku i na nowo zaczną budować wspólną przyszłość. Wolne zaś przestaną oczekiwać nierealnych rzeczy w miłości i zaczną spotykać się z kimś, kto jak na ich ocenę jest bardzo zwyczajny. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy