Reklama

Reklama

Wróżka Aida: “Dzień wyjątkowych znaków”. Oto co należy robić

Aida Kosojan-Przybysz to ormiańska wizjonerka, która często dzieli się z Polakami przepowiedniami i przeczuciami. W czwartek 15.09.2022 r. zwraca uwagę swoim obserwatorom, że dziś jest “dzień wyjątkowych znaków”. Oto co należy zrobić, aby je odczytać.

15 września 2022 r.: “Dzień wyjątkowych znaków"

Wróżka Aida przepowiedniami i apelami dzieli się między innymi poprzez posty na swoich profilach w mediach społecznościowych. 15 września 2022 r. opublikowała wpis na Instagramie, w którym informuje obserwatorów, że dzisiaj jest wyjątkowy dzień

Wróżka Aida radzi, aby w szczególny sposób wsłuchać się w swoje przeczucia, bo w tym dniu, można dzięki nim zobaczyć o wiele więcej niż zazwyczaj. Otwarcie się intuicję może pomóc dostrzec nie tylko nowe fragmenty otaczającej rzeczywistości, ale także lepiej wsłuchać się w wewnętrzny głos.

Reklama

Zobacz również: Nowe przesłanie wizjonerki Aidy: Stoimy między dwoma światami

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz jest Gruzinką o ormiańskich korzeniach, jednak na stałe mieszka w Polsce. Jej przepowiednie oraz apele śledzi wiele osób w naszym kraju. Wizjonerka twierdzi, że zdolności do przepowiadania przyszłości odziedziczyła po babci. Ta umiejętność jest w jej rodzinie dziedziczona od wieków. W co drugim pokoleniu rodzi się z nią najstarsza córka. Aida często podkreśla, że nie jest wróżką i nie szuka rozgłosu — jej zdaniem, ci, którzy powinni do niej trafić — trafiają.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski przestraszył się własnej wizji. Czeka nas zagłada?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy