Reklama

Zła wiadomość dla trzech znaków zodiaku. Problemy zaczną się w połowie maja

Maj, mimo iż pojawiające się za oknem słońce będzie nas wyjątkowo pozytywnie nastrajać, będzie ciężkim czasem szczególnie dla trzech znaków zodiaku. Podczas gdy inni będą korzystać z uroków wiosny, ciesząc się powodzeniem, innych czeka czas porażek, kłótni, a nawet chorób. Dla tych osób horoskop na maj 2023 nie rysuje się w kolorowych barwach. Muszą zachować ostrożność.

Skorpion

Maj będzie trudnym miesiącem szczególnie dla zodiakalnego Skorpiona. W jego życiu wydarzyło się do tej pory tak wiele, że trudno będzie mu zapomnieć o wszystkich złych momentach i niepowodzeniach w jednej, krótkiej chwili. To jednak nie koniec. Problemy znów czają się za rogiem.

Druga połowa miesiąca nie rysuje się w kolorowych barwach. Wtedy szczególnie skup się na swoim zdrowiu. Zadbaj o siebie, odżywiaj się zdrowo, odpocznij. W przeciwnym razie twój zły nastrój będzie utrzymywał się przez długie tygodnie.

Zobacz również: Znaki zodiaku najgorszych partnerów. Na tych mężczyzn uważaj

Reklama

Maj nie będzie również miłosnym miesiącem Skorpionów. Te muszą nabrać do siebie nieco więcej dystansu. Nikt nie lubi towarzystwa osób, które są ciągle niezadowolone i krytykują innych. Zmień nieco swoje podejście, a być może już wkrótce, zupełnie przez przypadek, poznasz miłość swojego życia.

Byk

Zbliżające się dni będą ciężkim czasem również dla zodiakalnych Byków. Nie ze wszystkich trudności uda im się bowiem wyjść obronną ręką. W tym czasie będą mieć skłonność do nadmiernego poświęcania się. Uważaj - ktoś w twoim otoczeniu może chcieć cię zmanipulować.

Zawirowania i wyzwania na gruncie zawodowym będą niemal codziennością. Nie poświęcaj się jednak w zupełności pracy. Pamiętaj o sobie i wolnym czasie. W weekendy postaw na relaks, zawsze starając się oddzielić pracę od rozrywki.

Zobacz również: Cztery znaki zodiaku, które doświadczą okrutnej zdrady w maju. Miej się na baczności

Uważaj również na słowa. Jedna kłótnia może skutecznie popsuć twoje relacje z bliskimi. Pamiętaj jednak, że po każdej burzy wychodzi słońce. W drugiej połowie miesiąca nadejść mogą ważne wiadomości.

Rak

W maju zodiakalne Raki poczują się nieco zagubione. Sprzyjać nie będzie im między innymi sytuacja w pracy, gdzie ktoś będzie chciał skutecznie im zaszkodzić. Raku - miej oczy i uszy szeroko otwarte. Maj upłynie pod znakiem wzlotów i upadków. Nie poddawaj się jednak. W przeciwnym wypadku cały dotychczasowy wysiłek pójdzie na marne.

Zobacz również: Tym znakom zodiaku można zaufać. Są uczciwe i dochowują tajemnic

Kolorowo nie będzie również w rodzinie. Ktoś ci bliski będzie miał kłopoty, może nawet przejść załamanie nerwowe. Pamiętaj, aby być blisko niego i okazać mu wsparcie. Kto wie, czy kiedyś to właśnie nie ty będziesz potrzebował pomocy.

Pod koniec miesiąca zadbaj o swoje zdrowie. Będziesz wtedy bardziej podatny na infekcje i przeziębienia. Uważaj, bo choroba czai się na ciebie już od dłuższego czasu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop na maj | problemy | pech | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy