Reklama

Reklama

Czy jesteś konsekwentna?

Walczysz wytrwale o swoje i masz naturę zdobywcy czy raczej szybko rezygnujesz ze swoich zamierzeń?

Baran 21.03-19.04


W twoim wypadku konsekwencja graniczy z uporem. Jeśli coś postanowisz, nie spoczniesz, póki tego nie zrealizujesz. Chcesz pokazać, że jesteś silna i nie zrażasz się przeciwnościami losu. Chcesz zdobywać, nie być zdobywaną.

Byk 20.04-20.05


Masz dużo dobrych chęci, jednak najczęściej na tym się kończy. Nie zawsze starcza ci energii, by zacząć działać. Ale gdy poczujesz silną motywację - "Co za facet, muszę go mieć!", zadziwisz samą siebie silną wolą.

Bliźnięta 21.05-21.06


Nie realizujesz dalekosiężnych planów, bo bez przerwy je zmieniasz. Szybko się nudzisz i w jednej chwili poświęcasz całą swoją uwagę zupełnie innym sprawom. Tak samo możesz porzucić ukochanego z dnia na dzień.

Rak 22.06-22.07


Zawsze chcesz pokazać się od najlepszej strony. Czasami jednak rezygnujesz i odstępujesz od swoich postanowień. To efekt słabej odporności psychicznej. Nie masz natury zdobywcy, zniechęcają cię nawet drobne przeszkody.

Lew 23.07-22.08


Sporo rzeczy robisz na pokaz (nawet zakochujesz się pokazowo), z dbałości o swój wizerunek. Sprawiasz wrażenie kobiety niezłomnej, zdyscyplinowanej, mającej cel w życiu - ale wiesz, że nie zawsze odpowiada to prawdzie.

Panna 23.08-22.09


Wymagasz wiele od siebie i innych. Wszystko musi być zrobione zgodnie z planem, nie ma miejsca na improwizację. To przekłada się na twoje życie osobiste. Bywasz konsekwentną i surową, ale też kochającą partnerką.

Waga 23.09-22.10


Jeśli czegoś lub kogoś pragniesz, musisz to osiągnąć. Jesteś wtedy skłonna do największych wyrzeczeń. Na co dzień nie zmuszasz się do takiego wysiłku i jeśli sprawa nie jest pierwszoplanowa, porzucisz ją dla innej, ciekawszej.

Skorpion 23.10-21.11


Jeśli ktoś zajdzie ci za skórę, nie puścisz mu tego płazem. W tym wypadku jesteś bezlitośnie konsekwentna. Nie mścisz się w afekcie, lecz na chłodno, bez emocji, układasz plan rewanżu, który później wprowadzasz w życie.

Strzelec 22.11-21.12


Słomiany zapał - to pasuje do ciebie. Masz mnóstwo pomysłów, a facetów zaliczałabyś jednego po drugim. Nic więc dziwnego, że w pośpiechu zajmujesz się kilkoma rzeczami naraz, zamiast skoncentrować się na jednej.

Koziorożec 22.12-19.01


Często spotykasz się z zarzutem, że twój perfekcjonizm i żelazna konsekwencja czynią z ciebie osobę oschłą, wyrachowaną, niezdolną do miłości. Ty po prostu nie potrafisz okazywać uczuć, gdyż uważasz to za przejaw słabości.

Wodnik 20.01-18.02


Na dźwięk słów "konsekwencja i wytrwałość" tłumisz ziewnięcie. Kojarzysz je z nudą i ograniczeniem. Pragniesz cieszyć się światem. Jeśli coś lub ktoś cię bawi, poświęcasz temu uwagę, gdy przestaje - zajmujesz się czymś innym.

Ryby 19.02-20.03


Nie znosisz współzawodnictwa, więc unikasz rywalizacji, choćby o faceta, który ci się podoba. Jesteś krytyczna i wymagająca dla siebie. Jeśli postawisz sobie jakiś cel, chcesz go osiągnąć. Sukces pozwala ci uwierzyć we własne siły.


Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje