Reklama

Reklama

Czy jesteś konsekwentna?

Walczysz wytrwale o swoje i masz naturę zdobywcy czy raczej szybko rezygnujesz ze swoich zamierzeń?

Baran 21.03-19.04


W twoim wypadku konsekwencja graniczy z uporem. Jeśli coś postanowisz, nie spoczniesz, póki tego nie zrealizujesz. Chcesz pokazać, że jesteś silna i nie zrażasz się przeciwnościami losu. Chcesz zdobywać, nie być zdobywaną.

Byk 20.04-20.05


Masz dużo dobrych chęci, jednak najczęściej na tym się kończy. Nie zawsze starcza ci energii, by zacząć działać. Ale gdy poczujesz silną motywację - "Co za facet, muszę go mieć!", zadziwisz samą siebie silną wolą.

Bliźnięta 21.05-21.06


Nie realizujesz dalekosiężnych planów, bo bez przerwy je zmieniasz. Szybko się nudzisz i w jednej chwili poświęcasz całą swoją uwagę zupełnie innym sprawom. Tak samo możesz porzucić ukochanego z dnia na dzień.

Rak 22.06-22.07


Zawsze chcesz pokazać się od najlepszej strony. Czasami jednak rezygnujesz i odstępujesz od swoich postanowień. To efekt słabej odporności psychicznej. Nie masz natury zdobywcy, zniechęcają cię nawet drobne przeszkody.

Lew 23.07-22.08


Sporo rzeczy robisz na pokaz (nawet zakochujesz się pokazowo), z dbałości o swój wizerunek. Sprawiasz wrażenie kobiety niezłomnej, zdyscyplinowanej, mającej cel w życiu - ale wiesz, że nie zawsze odpowiada to prawdzie.

Panna 23.08-22.09


Wymagasz wiele od siebie i innych. Wszystko musi być zrobione zgodnie z planem, nie ma miejsca na improwizację. To przekłada się na twoje życie osobiste. Bywasz konsekwentną i surową, ale też kochającą partnerką.

Waga 23.09-22.10


Jeśli czegoś lub kogoś pragniesz, musisz to osiągnąć. Jesteś wtedy skłonna do największych wyrzeczeń. Na co dzień nie zmuszasz się do takiego wysiłku i jeśli sprawa nie jest pierwszoplanowa, porzucisz ją dla innej, ciekawszej.

Skorpion 23.10-21.11


Jeśli ktoś zajdzie ci za skórę, nie puścisz mu tego płazem. W tym wypadku jesteś bezlitośnie konsekwentna. Nie mścisz się w afekcie, lecz na chłodno, bez emocji, układasz plan rewanżu, który później wprowadzasz w życie.

Strzelec 22.11-21.12


Słomiany zapał - to pasuje do ciebie. Masz mnóstwo pomysłów, a facetów zaliczałabyś jednego po drugim. Nic więc dziwnego, że w pośpiechu zajmujesz się kilkoma rzeczami naraz, zamiast skoncentrować się na jednej.

Koziorożec 22.12-19.01


Często spotykasz się z zarzutem, że twój perfekcjonizm i żelazna konsekwencja czynią z ciebie osobę oschłą, wyrachowaną, niezdolną do miłości. Ty po prostu nie potrafisz okazywać uczuć, gdyż uważasz to za przejaw słabości.

Wodnik 20.01-18.02


Na dźwięk słów "konsekwencja i wytrwałość" tłumisz ziewnięcie. Kojarzysz je z nudą i ograniczeniem. Pragniesz cieszyć się światem. Jeśli coś lub ktoś cię bawi, poświęcasz temu uwagę, gdy przestaje - zajmujesz się czymś innym.

Ryby 19.02-20.03


Nie znosisz współzawodnictwa, więc unikasz rywalizacji, choćby o faceta, który ci się podoba. Jesteś krytyczna i wymagająca dla siebie. Jeśli postawisz sobie jakiś cel, chcesz go osiągnąć. Sukces pozwala ci uwierzyć we własne siły.


Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | konsekwencja | cechy charakteru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy