Reklama

Reklama

Czy ufasz swojemu partnerowi?

Sprawdź, co gwiazdy mówią o tobie. Niektóre znaki zodiaku bywają podejrzliwe, a ty jaka jesteś?

Baran 21.03 - 20.04

Raczej nie próbujesz ograniczać partnera. Szanujesz jego prawo do niezależności. Jeśli czujesz zagrożenie, nie urządzasz scen, tylko dokładasz starań, by związek z tobą wydał mu się atrakcyjniejszy.

Byk 21.04 - 20.05

Reklama

Jeśli zaangażujesz się w jakiś związek, zrobisz wszystko, żeby go utrzymać. Miewasz skłonności do kontrolowania partnera, jednak najczęściej pojmujesz, że więcej osiągniesz okazując mu zaufanie.

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Zaufanie to dla ciebie podstawa związku. Dlatego pozostawiasz swobodę partnerowi i nie próbujesz ingerować w jego życie. Sama uciekłabyś czym prędzej, gdyby ktoś próbował cię ograniczać.

Rak 22.06 - 22.07

Pragniesz opiekować się partnerem i traktujesz go jak małe dziecko. Ponieważ wokół niego obraca się twoje życie, obawiasz się, że go stracisz. Z czasem możesz zacząć kontrolować każdy jego krok.

Lew 23.07 - 23.08

Chciałabyś mieć partnera "na wyłączność". Oczekujesz, że będzie żyt dokładnie tak jak ty - przejmie twoje zainteresowania i styl życia. Jesteś zazdrosna nie tyle o inne kobiety, ale o jego czas i uwagę.

Panna 24.08 - 22.09

Jesteś lojalna i nie wyobrażasz sobie, że mogłabyś okłamać partnera. Dlaczego więc on miałby się zachowywać inaczej w stosunku do ciebie? Ufasz mu bez reszty i nie wątpisz w jego wierność.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje