Reklama

Reklama

Czy ufasz swojemu partnerowi?

Sprawdź, co gwiazdy mówią o tobie. Niektóre znaki zodiaku bywają podejrzliwe, a ty jaka jesteś?

Baran 21.03 - 20.04

Raczej nie próbujesz ograniczać partnera. Szanujesz jego prawo do niezależności. Jeśli czujesz zagrożenie, nie urządzasz scen, tylko dokładasz starań, by związek z tobą wydał mu się atrakcyjniejszy.

Byk 21.04 - 20.05

Jeśli zaangażujesz się w jakiś związek, zrobisz wszystko, żeby go utrzymać. Miewasz skłonności do kontrolowania partnera, jednak najczęściej pojmujesz, że więcej osiągniesz okazując mu zaufanie.

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Zaufanie to dla ciebie podstawa związku. Dlatego pozostawiasz swobodę partnerowi i nie próbujesz ingerować w jego życie. Sama uciekłabyś czym prędzej, gdyby ktoś próbował cię ograniczać.

Reklama

Rak 22.06 - 22.07

Pragniesz opiekować się partnerem i traktujesz go jak małe dziecko. Ponieważ wokół niego obraca się twoje życie, obawiasz się, że go stracisz. Z czasem możesz zacząć kontrolować każdy jego krok.

Lew 23.07 - 23.08

Chciałabyś mieć partnera "na wyłączność". Oczekujesz, że będzie żyt dokładnie tak jak ty - przejmie twoje zainteresowania i styl życia. Jesteś zazdrosna nie tyle o inne kobiety, ale o jego czas i uwagę.

Panna 24.08 - 22.09

Jesteś lojalna i nie wyobrażasz sobie, że mogłabyś okłamać partnera. Dlaczego więc on miałby się zachowywać inaczej w stosunku do ciebie? Ufasz mu bez reszty i nie wątpisz w jego wierność.

Waga 23.09 - 23.10

Nigdy nie jesteś stuprocentowo pewna uczuć partnera. Oczekujesz ciągłych zapewnień o miłości. Jeśli przyłapiesz go na rozmowie z jakąś atrakcyjną kobietą, od razu przeprowadzasz śledztwo.

Skorpion 24.10 - 22.11

Życie uczuciowe wysuwasz na pierwszy plan. Dla partnera jesteś gotowa na wszystko i żądasz od niego tego samego. Jeżeli zauważysz, że go tracisz, zazdrością i podejrzeniami zatruwasz wam życie.

Strzelec 23.11 - 21.12

Pociągają cię osoby niezależne, posiadające szeroki krąg zainteresowań. Nie tylko godzisz się na to, żeby partner miał odrębne życie, ale nawet 90 do tego zachęcasz. Rzadko kiedy okazujesz zazdrość.

Koziorożec 22.12 - 20.01

Na początku znajomości podchodzisz do ludzi z dystansem. Kiedy jednak ktoś już zdobędzie twoje zaufanie. Wierzysz mu bezgranicznie. Nie przyjdzie ci do głowy, że kiedyś mógłby cię okłamać.

Wodnik  21.01 - 20.02

Gdy dojrzejesz emocjonalnie do stałego związku, jesteś wymarzoną partnerką. Zrozumiesz u partnera potrzebę kontaktu z innymi ludźmi i nie będziesz urządzać awantur z powodu drobiazgów.

Ryby 21.02 - 20.03

Marzysz o wielkiej miłości, prawdziwym pokrewieństwie dusz. Na partnera patrzysz przez różowe okulary i uzależniasz się od niego. Kiedy przestaje wam się układać, zaczynasz go kontrolować.


Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: zaufanie | partnerstwo | miłość | związek | horoskop | brak zaufania | niewierność | złość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy