Reklama

Kolory osobowości

Sięgasz po ubranie w określonej barwie nie tylko dlatego, że jest ci w niej do twarzy. Kolory odzwierciedlają charakter i nastrój!

Zdecydowane zamiłowanie do jakiejś barwy to sygnał, który pozwoli ci szybko ocenić, z jaką osobą masz do czynienia. Na przykład przewaga jaskrawych kolorów w ubiorze to znak, że ktoś zawsze stara się być w centrum zainteresowania.

Reklama
  • Czerwony kolor symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.
  • Szary wybierają osoby ciche, ugodowe, które zwykle wstydzą się wyrażać własne opinie. Gdy widzisz kogoś w szarym ubraniu, wiedz, że to człowiek, który niezbyt ceni rozrywki. Ważniejszy jest dla niego spokój.
  • W żółtym ubraniu można często zobaczyć osobę, która najbardziej obawia się samotności. Żółty wybierają ludzie, którzy są świetnymi, wiernymi przyjaciółmi i mają wielu znajomych. To prawdziwe dusze towarzystwa.
  • Biały kolor kojarzy się z niewinnością, ale osoby, które ubierają się w ubrania w odcieniach bieli wcale nie muszą takie być. Biały wybierają raczej ludzie, którzy chcą się rzucać w oczy, przywiązani do własnego zdania i zdecydowani.
  • Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach i zdecydowane. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do zmiany zdania. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów na tematy polityczne i społeczne.
  • Niebieski i jego odcienie często wybierają artystyczne dusze. Wielbiciele koloru niebieskiego myślą twórczo, nieszablonowo, a jednocześnie nie lubią ograniczeń. Najbardziej cenią sobie wolność.
  • Zielony to kolor osób impulsywnych, które działają bez konkretnego planu i nie boją się ryzyka. Przyjaźń z takimi osobami może być trudna, ponieważ nigdy nie wiadomo, czego się można po nich spodziewać.
  • Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawami ducha i upodobanie do kameralnej, spokojnej atmosfery. Osoby ubrane w fiolet są bardzo romantyczne i mają tendencje do częstego zakochiwania się.
  • Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. "Pomarańczowi" to świetni kompani na dalekie, pełne przygód wycieczki.

Autor: Olga Daniłowska

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: osobowość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy