Reklama

Reklama

Awokado... włóż do skarpetki

Wszyscy miłośnicy awokado wiedzą, jak trudno trafić w sklepie na idealnie dojrzały owoc. Nie zawsze możemy odłożyć go i czekać, aż dojrzeje. Jest jednak sprytny sposób: włóżmy je do skarpetki! Znalazła się nawet firma, która takie skarpetki na awokado oferuje.

To nowy trend, bardzo szykowny, podkreśla francuski magazyn "Elle". To absolutny must have akcesoriów dla wszystkich miłośników tostów z awokado. Po avolatte (kawie latte podanej w łupinie awokado) nastaje moda na specjalnie zaprojektowane skarpetki na awokado, pozwalające mu szybko dojrzeć.

Dobrze wiemy, że nie zawsze jest to łatwe - znaleźć w sklepie dojrzały owoc, który jest w sam raz, aby zaimponować domowym guacamole lub tostami z awokado podawanymi niezapowiedzianym gościom.

Spore grono zwolenników ma babcina sztuczka nakazująca zawinąć zielone owoce w papierową torbę. Awokado dojrzewają w niej szybciej i w bardziej kontrolowanych warunkach. Zainspirowana tym pomysłem mała kanadyjska firma The Avocado Sock stworzyła małą skarpetkę o rustykalnym wyglądzie, wykonaną z prawdziwej wełny, która pozwoli dojrzewać awokado w komfortowych warunkach. Zabierając awokado na piknik w takiej skarpetce, mamy gwarancję, że dojrzały owoc dotrze w całości, nieuszkodzony.

Reklama

Avocado Sock można kupić w internecie za ok. 15 dolarów. Do wyboru w trzech kolorach: szarym, brązowym i beżowym. Czego to ludzie nie wymyślą, chciałoby się dodać... (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy