Lody Koral z wedlowską czekoladą na letnie upały

Nastał czas słonecznej pogody i wysokich temperatur, kiedy każdy z nas szuka ochłody, także w smacznej formie. Marka E.Wedel we współpracy z firmą Koral stworzyła limitowaną edycję lodów Grand na patyku oblanych wedlowską czekoladą. Produkty dostępne są w dwóch smakach popularnych deserów: Tiramisu oraz Panna Cotta.

Nowość firmy Wedel i Koral
Nowość firmy Wedel i Koralmateriały prasowe

Na letnie, upalne dni E.Wedel razem z marką Koral proponują rozwiązanie idealne: pyszną czekoladę i ochłodę w jednym. Na rynku pojawiła się bowiem seria limitowanych lodów Grand na patyku oblanych wedlowską czekoladą. To pomysł dla wszystkich miłośników i lodów, i czekolady. Chłodzące przysmaki dostępne są w sprzedaży w dwóch wersjach smakowych tj. Tiramisu i Panna Cotta.

Lody Grand o smaku serka mascarpone z sosem o smaku tiramisu w czekoladzie E.Wedel

Masa netto: 120 g

Cena: ok. 3,99 zł

Lody Grand o smaku deseru panna cotta z musem malinowym w czekoladzie E.Wedel

Masa netto: 120 g

Cena: ok. 3,99 zł

Pierwsza propozycja - Grand Wedel Tiramisu to wspaniałe połączenie smaku serka mascarpone oraz słodkiego sosu o smaku tiramisu oblanego kruchą i rozpływającą się w ustach czekoladą deserową E.Wedel. Grand Wedel Panna Cotta to porcja lodów o smaku deseru panna cotta z musem malinowym, oblanych wedlowską czekoladą deserową.

Współpraca marki Koral oraz E.Wedel to absolutna nowość na rynku. Połączenie wysokiej jakości lodów Koral oraz wedlowskiej czekolady, którą uwielbiają miliony Polaków, z pewnością zasmakuje konsumentom i przyniesie pyszną ochłodę.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas