Nietuzinkowy smak prawdziwych grzybów!

Portfolio produktów firmy Gzella niedawno wzbogaciło się o kolejny wyjątkowy produkt. Mowa o Pasztetowej z Borowikami, która zyskała miano rarytasu za sprawą wyrazistego smaku najcenniejszych leśnych grzybów i niepowtarzalnego aromatu.

Nowa pasztetowa z borowikami
Nowa pasztetowa z borowikamimateriały prasowe

Borowikowy raj

Bory Tucholskie to region dobrze znany miłośnikom grzybobrania. Ten największy, zwarty kompleks leśny w Polsce cieszy się popularnością wśród wtajemniczonych grzybiarzy, gdyż gwarantuje obfite zbiory. Prym wśród dostępnych gatunków grzybów wiodą oczywiście borowiki. Uznawane za jedne z najszlachetniejszych okazów zachwycają zwłaszcza wyrazistym smakiem i aromatem.

To właśnie z połączenia najwyższej jakości składników - wykwintnych borowików oraz wyselekcjonowanego mięsa powstał produkt wyjątkowy - Pasztetowa z Borowikami od firmy Gzella. Z pewnością przypadnie on do gustu sympatykom wykwintnych dań, którzy cenią wyroby przygotowywane ze starannością, według unikalnych, rodzinnych receptur. Pasztetową z Borowikami charakteryzuje dodatkowo wysoka smarowność oraz bogata w kawałki borowików, delikatna konsystencja. Wszystko to sprawia, że specjał świetnie sprawdza się jako uzupełnienie efektownych tartinek czy oryginalnych przystawek.

Dodatkowym atutem produktu jest niewielkie i praktyczne opakowanie.  

Waga: 200 g /opakowanie Sugerowana cena detaliczna: 2,99 zł/szt.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas