Reklama

Reklama

Przekąska dla kobiety takiej, jak Ty!

Prawdziwa kobieta ma różne oblicza! Raz jest słodka i delikatna, raz zamyślona i niedostępna, a raz drapieżnie ostra. Nigdy do końca nie wiadomo, czy mamy do czynienia z układną anielicą, czy może właśnie obudziła się do życia pani diablica! Fakt jest jednak jeden, każda z nich potrzebuje chwili tylko dla siebie. Najlepiej z ulubioną przekąską! Nowa propozycja marki Crunlight - chrupki wielozbożowe o ognistym smaku papryczek Jalapeño - nie tylko zaspokoi chęć na coś smacznego i chrupiącego, ale także podkreśli dynamiczną osobowość nowoczesnej kobiety.

Nie od dziś wiadomo, że nawet księżniczka chilloutu raz na jakiś czas odstawia miętową herbatkę i przeistacza się w ostrą babeczkę, gotową do spełniania najskrytszych marzeń. Aby dodać sobie energii, sięga wtedy po pyszną przekąską o wyrazistym smaku. Papryczki Jalapeño symbolizują moc i pozytywną energię, rozgrzewają i zachęcają do podejmowania wyzwań. Ich pobudzający zapach i przyjemnie piekący smak to uosobienie ognistego temperamentu. Wyraziste Jalapeño nieodłącznie kojarzą się z pasją życia i otwartością na nowe doświadczenia.

Reklama

Chrupki wielozbożowe Crunlight teraz dostępne są w nowej wersji smakowej - ostrych papryczek Jalapeño. Smakowicie chrupiące, z idealnie wyważoną nutą ostrości, będą zawsze w zasięgu ręki, gdy zagra w duszy gorąca nuta. Ta niesamowita przekąska to wspaniały dodatek do szalonych imprez i odważnych wypraw na koniec świata. Mają poręczne opakowanie. Nie zawierają barwników ani wzmacniaczy smaku.

Z nowymi wielozbożowymi chrupkami Crunlight o smaku Jalapeño wszystko nabierze inspirującej ostrości!

Chrupki Crunlight są dostępne również w smakach: pomidor z bazylią, fromage i słodka papryka.

Cena: 2 zł/op. 70 g

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy