Reklama

Reklama

Biustonosze z "magiczną fiszbiną"

Fiszbiny, czyli druty umieszczone w staniku podtrzymujące piersi, nie zawsze są wygodne. Na rynku pojawiła się innowacja, która może stać się wybawieniem dla pań marzących o komforcie - biustonosz z silikonową fiszbiną.

W kolekcji na jesień/zimę 2014 cenionej bieliźnianej marki znajdziemy biustonosz z silikonową fiszbiną - Magic Wire. Ten magiczny element nie tylko podtrzymuje biust, ale również zapewnia wygodę. Silikonowa fiszbina ukryta jest wewnątrz wkładek, tak, aby skóra miała kontakt jedynie z miękkim, przyjemnym dla ciała materiałem.

Reklama

"Szukałam tych fiszbin. Nawet nie mogłem ich wyczuć pod palcami" - powiedziała na czwartkowej konferencji Paulina Krupińska. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2012 miała przez kilka dni możliwość przetestować nową formułę Magic Wire.

"Nie jestem właścicielką obfitego biustu i zawsze wybierałam biustonosze push-up, a te zazwyczaj zawierają fiszbiny. Kiedy uprawiam freeride (ekstremalną jazdę na rowerze), bywa, że nie zdają egzaminu praktycznego. Na przykład podczas zjazdu z Jaworzyny Krynickiej zdarzyło się, że wypadła mi fiszbina, które mnie uwierała.

Nowe biustonosze Magic Wire sprawdzają się w takich okolicznościach znacznie lepiej" - dodała Krupińska.


Dowiedz się więcej na temat: fiszbiny | Stanik | biustonosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje