Reklama

Reklama

Buty - letnie trendy 2011

Japonki, sandałki z cholewką, duże ilości drobnych pasków oraz... płaskie obcasy to najważniejsze trendy nadchodzącego sezonu.

Oryginalność i wygoda to najważniejsze cechy letniego obuwia w tym sezonie. Sandałki powinny przyciągać wzrok, ale nie przeszkadzać w letnich aktywnościach. Jak zwykle latem możemy pozwolić sobie na żywe kolory i oryginalne ozdoby, ale w tym sezonie będzie też modna barwa naturalnej skóry i surowego płótna. Przeciwwagą będą syntetyczne materiały, szczególnie te przezroczyste.

Na płaskim

Dobra wiadomość dla pań, które cenią sobie wygodę. Nareszcie koniec wszechobecnego terroru wysokich obcasów. Projektanci przypomnieli sobie o sandałkach na płaskim i na wybiegach pojawiło się sporo pomysłowych modeli.
Więcej zdjęć w galerii!

Na platformie

Panie, które chcą wyglądać na wyższe mogą wybrać buty na platformie, które po raz kolejny powracają do łask. Modna jest zarówno wygodna wersja z podeszwą o równej grubości, jak i ta z obcasem. Równie trafnym wyborem będą buty na koturnie.
Na platformie

Sandałki z cholewką

Sandałki z cholewką lub ich łagodniejsze wersje odpowiednie na upalne dni: sandałki z szerokim paskiem w kostce lub na grzbiecie stopy są modne i dostępne w wielu wersjach. Szczególnie popularne są te a la "japonki".
Więcej zdjęć w galerii!

Dużo pasków

Ogromna ilość drobnych pasków to jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu. Paseczki mogą zakrywać niemal cała stopę i sięgać aż do kostki, ale mogą też tworzyć tylko jeden z elementów i łączyć się np. z szerokimi paskami lub cholewką.

Minimalizm

Na przeciwnym biegunie znajdziemy trend skrajnie minimalistyczny. Stopa wygląda na niemal bosą - zdobi ją jeden lub dwa skromne proste paski. Część elementów dzięki którym but w ogóle może utrzymać się na stopie jest wykonana z przezroczystych materiałów. Takie buty wyglądają wyjątkowo efektownie w połączeniu ze strojami w stylu surowej elegancji, ale pasują też do futurystycznych lub alternatywnych stylizacji.
Więcej zdjęć w galerii!

Oryginalny detal

Panie, które wolą bardziej ekstrawaganckie rozwiązania, powinny wybrać buty z pomysłowym wykończeniem lub oryginalnym obcasem. Projektanci z upodobaniem tworzą coraz bardziej fantazyjne propozycje i obcasy coraz częściej przypominają miniaturowe dzieła sztuki. Znalezienie takich butów będzie nas kosztowało nieco wyciłku, ale efekt gwarantowany!
IG

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy