Reklama

Długa sukienka na lato - idealny wybór

W letniej garderobie powinny się pojawić długie sukienki, zwiewne, z lejących się materiałów. Idealne na plażę, ale też na spacer nadmorskim deptakiem czy wyjście do kawiarni. Propozycji jest naprawdę wiele.

Latem rzeczywiście lubimy stroje niezobowiązujące, zwiewne, stylowe i pełne kolorów. I takie są długie sukienki, proponowane na nadchodzące lato. Można wybierać w tych drukowanych w kwiaty lub wybrać jednobarwną o kopertowym kroju. Warunek podstawowy: długość do kostek.

Możemy tu naprawdę poszaleć z różnymi nadrukami. Białe maki na czerwonym tle (Kiabi) albo zwierzęta w dżungli na beżowym tle (Nanushka), lub po prostu ogromne, kolorowe palmowe liście jak na sukience spod znaku New Look. Latem nie ma wzorów zbyt kiczowatych albo zbyt rzucających się w oczy. Nosimy wszelakie printy: od drobnej łączki, przez różne kwiaty po tureckie wzory.

Reklama

Patrząc na kroje dekoltów długich sukien, można zauważyć, że przeważa trójkątny. Pojawia się i przy kopertowych zapięciach, i np. w "zwykłych" sukienkach na ramiączkach.
Częstym rozwiązaniem, jakie widzimy w letnich, długich sukienkach jest także opuszczony rękawek. Wygląda uwodzicielsko i nic dziwnego, że już polubiły go fashionistki, a i projektanci wykorzystują ten krój rękawa w swoich propozycjach. Widzimy go w modelach Kiabi, Esprit, Mango czy Dodo Bar Or.

Romantyczna, długa sukienka ma wiele zwolenniczek i ogromną niewątpliwą zaletę: w niej zawsze wygląda się stylowo. A bogactwo wzorów i fasonów sprawi, że każda kobieta znajdzie tu swój, wymarzony model. (PAP Life)

autorka: Dorota Kieras

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama