Do niedawna kicz, teraz największy hit. Klaudia Halejcio lansuje gorący trend

Aleksandra Tokarz

Opracowanie Aleksandra Tokarz

Na listę najgorętszych trendów powróciła wraz z początkiem roku, lansowana głośno za sprawą mob wife style. Wciąż jednak nie przekonywała. Tymczasem trendsetterki zgodnie głoszą – to największy hit tego sezonu. Trend, który dotąd uważałyśmy za kiczowaty, wkracza na salony tanecznym krokiem. Klaudia Halejcio go pokochała.

Klaudia Halejcio lansuje gorący trend. W tym sezonie święci prawdziwe triumfy
Klaudia Halejcio lansuje gorący trend. W tym sezonie święci prawdziwe triumfyTRICOLORS/EAST NEWSEast News

Mob wife style, zapisując się na liście modowych trendów jako zachęta do wyglądu niczym prawdziwa żona mafii, przekonywał do sztucznych futer, biżuterii w rozmiarze XXL i mocnego makijażu, na dobre rozprawiając się ze święcącym dotąd triumfy quiet luxury. Nie wszystkie jego elementy przypadły nam jednak do gustu. Głośno lansował bowiem jeden z tych trendów, o którym wiele z nas pragnie zapomnieć.

Tymczasem panterka, bo o niej mowa, nie ma zamiaru odpuszczać. Mimo iż mob wife style ustąpił już nieco miejsca biurowemu office siren i kowbojskiemu westerncore, zwierzęcy deseń pozostaje wysoko w trendach. I zachwyca.

Czy panterka jest elegancka? Klaudia Halejcio inspiruje

Szturmem wdarła się do ofert sieciówek, zachęcając nas swoim wyglądem zza sklepowych witryn. Trendsetterki bowiem głoszą - panterka w tym sezonie jest zdecydowanie "in". O tym wie doskonale Klaudia Halejcio.

Aktorka, zapraszając panterkę do swojej garderoby, postawiła na satynową, kobiecą spódnicę w zwierzęcy print, zestawiając ją z czarnym topem bandeau oraz czarną, atłasową marynarką. Całość uzupełniły okulary przeciwsłoneczne oraz kobieca biżuteria. "Odlot totalny", "O wow!! Ten outfit" - zachwycają się internauci. I mają rację. Podobny wybór gwiazdy aż zachęca do skopiowania.

Z jakim kolorem łączyć panterkę? Oto z czym nosić panterkę

Panterka, dla niektórych kiczowata, dla innych kobieca i stylowa, ma bogatą przeszłość, w modzie jawiąc się jako symbol władzy i uwodzenia. Odpowiednio wystylizowana jest w stanie zamienić każdą stylizację w look, którego nie powstydzi się największa fanka mody.

Sukienki, spodnie, spódnice - te elementy garderoby, utrzymane w drapieżnym deseniu, święcą w tym sezonie prawdziwe triumfy. Kluczem do sukcesu jest ograniczenie stylizacji do jednego cętkowanego elementu, przy jednoczesnym utrzymaniu reszty stroju w stonowanych barwach - czerni, bieli lub szarości - dokładnie tak, jak zrobiła to Klaudia Halejcio. W tym sezonie nie obawiajmy się więc modowych eksperymentów, mocniej zaprzyjaźniając się z panterką. Niewykluczone, że wyjdzie nam to mocno na dobre.

Matteo Brunetti: We Włoszech trudno wyszukać dobrą włoską restaurację, bo oceny turystów wprowadzają w błąd INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas