Marcelina Zawadzka niczym prawdziwa kowbojka. Gwiazda lansuje gorący trend

Aleksandra Tokarz

Opracowanie Aleksandra Tokarz

Mob wife style ma sporą konkurencję. Kiedy wiosna za oknem rozgaszcza się na dobre, sztuczne futra pakujemy głęboko do szaf, wyciągając w zamian zamszowe kurtki z frędzlami, haftowane koszule i ulubione dżinsy. Całość uzupełniamy, koniecznie, kowbojkami. Estetyka cowgirl dochodzi do głosu i nie zamierza odpuszczać. Marcelina Zawadzka wie o tym wręcz doskonale.

Marcelina Zawadzka w białych kowbojkach lansuje gorący trend. To hit
Marcelina Zawadzka w białych kowbojkach lansuje gorący trend. To hitPawel Wodzynski/East NewsEast News

Kiedy wraz z początkiem tego roku trendsetterki zgodnie zachęcały do zmiany swojego wyglądu, stylizując się na prawdziwą żonę ekranowego gangstera, z obowiązkowym sztucznym futrem, złotą biżuterią i wszechobecną panterką, niewielu przypuszczało, że niedługo później trendy znacznie się zmienią. Tymczasem moda nie zna przestoju.

Wraz z nadejściem wiosny futra chowamy z powrotem do szaf, dając im szansę na mały odpoczynek. W zamian z otchłani garderoby wyjmujemy wszystkie te elementy, które swoim wyglądem przywodzą na myśl Dziki Zachód. Oto bowiem na listę najgorętszych trendów galopem wjeżdża dziewczęcy westerncore.

Estetyka cowgirl. Marcelina Zawadzka lansuje gorący trend

Wszelkie kowbojskie elementy garderoby są oczkiem w głowie Marceliny Zawadzkiej. Gwiazda, będąc prawdziwą fanką estetyki cowgirl, wręcz nie rozstaje się z kowbojskimi kapeluszami i kowbojkami, stając się tym samym prawdziwą dziewczyną z Dzikiego Zachodu.

Tym razem gwiazda postawiła na nieco bardziej dziewczęcy wizerunek, sięgając po komplet w kwiaty. Mocno odsłoniła nogi, na które nałożyła białe, skradające całe show kowbojki. Całość uzupełnił różowy kapelusz.

W komentarzach w mig zaroiło się od zachwytów. "Kowbojka jak się patrzy. Dziki zachód byłby dumny", "Stylizacja przepiękna", "Najlepszy styl jaki istnieje" - piszą fani gwiazdy. Podczas gdy Marcelina Zawadzka inspiruje, warto nieco mocniej przyjrzeć się założeniom tego stylu. Wiosną każda z nas zapragnie bowiem chociaż na chwilę stać się prawdziwą cowgirl.

Cowgirl style. Jak go nosić?

Kowbojski kapelusz i kowbojki to jedne z najbardziej charakterystycznych wyznaczników trendu wersterncore. Te niektórym mogą wydać się jednak zbyt odważne. Fanki minimalizmu nie muszą jednak zupełnie odmawiać sobie szaleństw z estetyką cowgirl. Wystarczy, że do swojej szafy zaproszą denim w wersji total, nosząc go od góry do dołu, a także zamsz, haftowane koszule czy paski wysadzane nitami.

Wiosną stylizuj więc swoją garderobę wzorem Marceliny Zawadzkiej. Możesz zakochać się w trendzie westerncore, nosząc go tak, jak robią to prawdziwe fanki Dzikiego Zachodu. Jeśli obawiasz się zbyt dużych eksperymentów, postaw na zaledwie jeden element utrzymany w tej estetyce. Będzie na czasie, kobieco i zachwycająco.

Projektant mody Robert Czerwik o wsłuchiwaniu się w potrzeby klientekINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas