Reklama

Reklama

Ewa Mielnicka trzyma kciuki za nowego Mistera Polski

Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014, widzi potencjał w Misterze Polski 2015, Rafale Jonkiszu. Jej zdaniem Jonkisz ma dobrego nauczyciela, Rafała Maślaka, który jest wzorem również dla niej. - Jestem pod wrażeniem tego, co zrobił - mówi Mielnicka.

Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka przyznaje, że nowy mister, Mister Polski 2015, podoba jej się, choć nie był jej jedynym faworytem - nazwiska swojego typu nie chce zdradzać, ale przyznaje, że dostanie się Jonkisza do finałowej trójki, a wreszcie jego zwycięstwo, bardzo ją ucieszyło. Miss Polski 2014 zauważa, że Jonkisz, podobnie jak Rafał Maślak, Mister Polski 2014, też ma w sobie dużo siły i pozytywnej energii.

- Nowy mister wydaje mi się być osobą bardziej skrytą, taką z większym dystansem i większą pokorą, ale to dobrze. Może dzięki temu tak szybko ten show-biznes go nie zepsuje. Poza tym, Rafał ma dobrego nauczyciela, swojego imiennika Rafała Maślaka, który jestem przekonana, że szybko wytłumaczy mu, na czym to wszystko polega i chłopak sobie poradzi - przekonuje Mielnicka.

Reklama

Przed nowym Misterem wiele wyzwań, jedno "dopadło" go tuż po otrzymaniu tytułu, bo od razu udał się na Filipiny by reprezentować Polskę w konkursie międzynarodowym. Miss Polski 2014 przyznaje, że Rafał Maślak bardzo wysoko postawił poprzeczkę swojemu następcy.  - Rafała bardzo uważnie obserwuję, jest moim wzorem - to, co zrobił przez ten rok i jak bardzo jego marzenia się spełniały jest niesamowite. Mam nadzieję, że tak samo zmotywuje innych chłopaków i nawet, jeśli któryś nie wygrał, a ma aspiracje do tego, żeby zostać w tym świecie, w świecie mody, życzę żeby im się to udało - kwituje Mielnicka.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy