Reklama

Reklama

Jak wyglądać dobrze w kiepską pogodę?

Tej zimy nie ma zimy. Jest wieczny listopad. Zamiast śniegu, trzaskającego mrozu i błękitnego nieba, mamy białe chmury, przykry deszczyk i zimny wiatr. Jak w taką pogodę nie stracić dobrego stylu (i dobrego humoru)?

Kiedy rano spoglądasz za okno, zastanawiając się, co na siebie założyć, do głowy przychodzi ci tylko dres? Nic dziwnego. Tegoroczna zimna nie inspiruje do modowych eksperymentów.  I niestety, prawdopodobnie w podobnej aurze przyjdzie nam spędzić jeszcze co najmniej miesiąc. Radzimy, co robić przez ten czas, by chociaż trochę ożywić zimową garderobę.

Zamień czapke na kapelusz

Znudziła ci się zimowa czapka? Wymień ja na kapelusz. Jeśli nie lubisz eksperymentów, postaw na klasyczną fedorę. Jeśli zaś masz ochotę na odrobinę ekstrawagancji, spraw sobie nakrycie głowy z dużym rondem.  Ten dodatek będzie się świetnie prezentował w zestawieniu z modnymi w tym sezonie długimi płaszczami.

Reklama


Pomaluj usta szminką w intensywnym kolorze

Świat jest szary? Ty nie musisz! Popraw sobie humor,  przed wyjściem z domu nakładając na usta karminową czy oranżową szminkę. Taki akcent nie doda ci również urody, ożywiając blada i zmarzniętą o tej porze roku buzię.

Spraw sobie coś czerwonego

Pamiętasz swoje dziecięce czerwone rękawiczki? Spraw sobie takie same! Czerwień to jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu, a wykonane z czerwonej włóczki dodatki w takim kolorze, grzeją od samego patrzenia.

Załóż długi sweter

Będzie ci wygodnie jak w bluzie, a wyglądać będziesz o niebo lepiej. Długie swetry ( w tym roku najlepiej te z golfem), z powodzeniem zastąpią sukienkę, a noszone z  kolorowymi kaloszkami wyglądają naprawdę obłędnie.

Noś kalosze

Praktyczne, gumowe obuwie już kilka lat temu wróciło do łask. W tej chwili w sklepach dostępne są najróżniejsze fasony i kolory, które można nosić zarówno do prostych jeansów rurek, jak i do casualowych sukienek. Najlepiej jednak prezentują się ze wspomnianymi już, dłuższymi swetrami.

Rozłóż parasol

Poczuj się jak dziecko i spraw sobie kolorową parasolkę. Jej szeroka czasza ochroni cię przed deszczem, a widok przed przednówkową chandrą.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje