Reklama

Reklama

Jak z klasą ubrać się w wigilię i święta?

O stylizacyjną wpadkę w okresie bożonarodzeniowym nietrudno, dlatego zanim przygotujesz swój świąteczny i wigilijny "look" dobrze się zastanów. Zwłaszcza, jeśli spędzasz ten czas w większym gronie osób, z którymi na co dzień się nie widujesz. Nie możesz dopuścić do tego, by twój wygląd wprawił kogokolwiek w zakłopotanie.


Przed  Bożym Narodzeniem w każdym domu dużo się dzieje - szał przedświątecznych zakupów, sprzątanie, gotowanie, pieczenie czy ubieranie choinki to czynności, bez których nie może się obyć. Dopiero, gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, można spokojnie usiąść i cieszyć się przygotowanymi potrawami oraz obecnością najbliższych. W wirze przedświątecznych przygotowań często zapominamy o tym, w co się ubrać na wigilijną wieczerzę czy w kolejne dni świąt. To, jak będziesz wtedy wyglądać, nie jest najważniejsze, ale w natłoku obowiązków łatwo popełnić modową gafę. To, co w pośpiechu na siebie założysz, może nie spodobać się rodzinie oraz innym gościom...

Reklama

Święta Bożego Narodzenia to z jednej strony wyczekiwane przez cały rok, ważne wydarzenie, podczas którego każda kobieta chciałaby świetnie wyglądać. Z drugiej strony to spotkanie rodzinne, na którym obowiązują pewne zasady. Każda wielbicielka mody, szczególnie w czasie świąt, nie chce porzucać swojego własnego stylu. Założysz to, co zechcesz, jednak warto byś wiedziała, z czego, dla dobra świątecznej atmosfery, lepiej zrezygnować.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje