Które sławne osoby są najczęściej naśladowane?

Kate Middleton stała się ikona stylu i jest najczęściej naśladowaną osobą na świecie. Inne sławy, których kreacje znajdują naśladowców to Kate Moss, Rihanna, Victoria Beckham, Sandra Bullock i Heidi Klum.

Ubrania, jakie nosi m.in. księżna Cambridge sprzedają się później jak świeże bułeczki.
Ubrania, jakie nosi m.in. księżna Cambridge sprzedają się później jak świeże bułeczki.Getty Images

Furorę w tej chwili bije jej niebieska sukienka w białe groszki, w której pojawiła się po raz pierwszy po urodzenia syna. Strona internetowa projektantki Jenny Packham nie wytrzymała nawet natłoku i totalnie się zawiesiła. To jednak nie jedyny taki przykład. Ubrania, jakie nosi księżna Cambridge sprzedają się później jak świeże bułeczki.

Na całym świecie kopiowana jest również Kate Moss. Nic, zatem dziwnego, że sama zaczęła projektować ubrania. Najpierw później sama się w nich prezentuje, by kolejne sztuki wystawić na swojej stronie internetowej na sprzedaż.Skąpe ubrania Rihanny nie odstraszają jej fanek, które chcą ubierać się tak jak ona. Bez znaczenia, co barbadoska piękność na siebie wrzuci - wiadomo i tak, że chwilę później w sklepach zabraknie tego towaru.

Sukcesy odnosi także Victoria Beckham. Do tej pory najlepiej sprzedającą się sukienką była dwukolorowa kreacja z linii "Victoria". Furorę zrobiła przede wszystkim jak pojawiła się w niej gwiazda Hollywood Michelle Williams. Nagle cena 650 euro za sukienkę nie była wcale duża.

Jedną z ikon jest także Sandra Bullock. Gdy założyła na rozdanie nagród SAG Awards wartą 2500 dol. niebiesko-czarną kreację od Alexandra McQueena w ciągu 24 godzin zniknęła z półek.
Rozchwytywane jest również to, co założy na siebie niemiecka modelka Heidi Klum. Postanowiła, zatem nawet sama stworzyć serię biżuterii. Sprzedała się niesamowicie dobrze. Pierwsza kolekcja sprzedała się w ciągu... 36 minut.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas